Як вибрати секс іграшки

5-15-2021

Всі чоловіки і жінки залежать від сексу так само, як від повітря, їжі і води. Якщо Ви хочете разнообразити сімейне життя , то рекомендуємо відвідати секс шоп , тут найкращі варіанти . При цьому людина-одне з небагатьох істот, яке може займатися їм заради задоволення. Звичайно, сам факт статевого акту ще не гарантує яскравий оргазм, але ж дівчатам хочеться отримувати найяскравіші емоції.

Благо, тепер досягти справжнього кайфу можна легко і без особливих зусиль. Для цього і були придумані секс-іграшки. Виробники пропонують всілякі фалоси, вібратори, стимулятори та іншу продукцію, яка в тій чи іншій мірі задіє різні ерогенні зони. Звичайно, ця тема суто індивідуальна, проте є кілька гаджетів, які підходять багатьом.

Кращі секс-іграшки для жінок

Всього кілька років тому популярністю користувалися прості фалоімітатори, які могли хіба що вібрувати під час роботи. З тих пір технології зробили стрімкий крок вперед, і вони торкнулися всього, в тому числі і секс-іграшок. Сьогодні дівчата можуть купити дійсно цікаві гаджети для задоволення.

We-vibe jive

Це універсальний міні-вібратор, який має масу функцій і може використовуватися різними способами. Його основне призначення-це стимуляція ерогенних зон. Підходить як для одиночного проведення часу, так і для занять з партнером. Має 10 різних режимів, може управлятися через додаток в смартфоні. Bluetooth діє на радіус до 9 метрів.

Цей пристрій-відмінний спосіб внести різноманітність в сексуальне життя. Одна його частина стимулює точку g, інша-клітор. Вібратор підходить як для вагінального, так і анального сексу. Він не боїться води, і у водному середовищі дарує інші відчуття.

Le wand

Ванд-масажери зараз користуються великою популярністю. Однак ці виділяються із загального модельного ряду. Le wand-преміум-марка, під якою випускаються унікальні версії цієї іграшки. Їх головна особливість-потужна вібрація і універсальність.

Даний вібратор має 10 швидкостей інтенсивності масажу і 20 програм. Одна з них – хаотична вібрація. Вибравши її, жінка буде покладатися лише на сам пристрій, оскільки воно саме вибере, що краще активувати. Також передбачена функція «travel lock». Користувач затискає кнопки » + » і» -«, і, таким чином, блокує вібратор від випадкового включення. Вимикається функція аналогічним чином.

The rabbit company

Так називається компанія, що виробляє функціональні вібратори. Кролик-це ефективна секс-іграшка, яка змусить відчути множинні оргазми. Вся справа в її конструкції. Одна частина спрямована на стимуляцію точки g, інша – клітора. Посередині розташовані масажні кульки, які мають 5 швидкостей обертання.

Крім того, пристрій має 6 програм-пульсація, постійна вібрація, хвилі, наростання, спадання і наростання, а також рандом. Управляти іграшкою нескладно. До того ж, в комплекті йде наочна інструкція.

Revel body original

Цікава і нестандартна іграшка, яка може доставити масу задоволення. По суті, це вакуумний масажер, що працює на частоті енергії ом. Він допоможе зробити відчуття від сексу ще яскравіше. Пристрій має потужну вібрацію і може використовуватися для будь-якої частини тіла. Однак в його наборі функцій присутні режими, які були створені для стимуляції ерогенних зон.

Його корпус складається з силікону, а тому його можна використовувати під водою. Досить щільно притиснути його до клітора зворотною стороною, і задоволення забезпечено. Має 6 швидкостей вібрації і 3-пульсатора.

B-vibe trio plug

Потужна анальна пробка, всередині якої по всій довжині розташовано 3 мотора. Вібратор має 9 режимів, і кожен з них можна виставляти в 8-ми різних рівнях інтенсивності. Моторчики можна запускати одночасно або вибирати, який потрібен.

Іграшка може управлятися через пульт дистанційного керування, але також його можна підключити до смартфону. Щоб керувати нею, не потрібно детально розбиратися і вчитуватися в інструкцію. Все і так інтуїтивно зрозуміло.