Як вибрати сигналізацію

4-16-2020

Для будь-якого приміщення, особливо виробничого або торгово-офісного, пожежна безпека є чільним фактором. Зараз кожен офіс обладнаний безліччю опалювальних приладів: це і кондиціонери, і вбудовані конвектори, і радіатори, так що ризик виникнення пожежі, безумовно, дуже великий. Тому установка пожежної сигналізації може допомогти зберегти цінні речі, папери і дорогу техніку, попередивши господарів і пожежників про найменші ознаки загоряння або диму. Хочемо порекомендувати Молниезащита и заземление

Однак вибір сигналізації не так вже й простий, яким здається. Для того щоб підібрати правильний варіант, слід визначити, де саме буде стояти сигналізація, і наскільки складною повинна бути система безпеки. Очевидно, що якщо на виробництві безліч відділів, то і пожежна система повинна бути якісною. У цьому питанні ні в якому разі не можна гнатися за дешевими пропозиціями: повірте, відновлення офісів після пожежі обійдеться у багато дорожче, ніж найдорожча пожежна сигналізація.

У переважній більшості пожежна сигналізація включає в себе центральний комп’ютер, панель управління, Засоби виявлення і сповіщувачі. Залежно від типу передачі даних пожежні сигналізації можуть бути адресними, неадресними і адресно-аналоговими.

Найдавніший тип сигналізацій-це неадресні системи. Такі пристрої використовуються на невеликих об’єктах, оскільки більше тридцяти приміщень вони, як правило, не охоплюють, а також через те, що номер датчика і приміщення на станції не відображаються. В цьому випадку працюють стандартні і самі» стародавні » сповіщувачі – димові, ручні і теплові.

Адресні пожежні сигналізації мають вдосконалену систему, яка вигідно відрізняється від неадресної тим, що можна визначити, в якій саме точці спрацював сповіщувач. З точки зору реагування спецслужб це дуже зручно, оскільки визначити, де саме сталося загоряння (наприклад, загорілися радіатори sira), можна в лічені секунди.

Нарешті, найбільш сучасний вид сигналізацій працює по адресно-аналоговій системі. Вона зручна тим, що може розпізнати «помилкову тривогу», тобто визначити, чи дійсно є загоряння, завдяки вбудованому тепловому датчику. Найдоцільніше використовувати цю сигналізацію на великих заводах або просторих офісах і супермаркетах.