Як вибрати відеоспостереження для приватного будинку?

1-31-2020

Навіщо потрібна система відеоспостереження?


Будуючи приватний будинок або заміський котедж, власник в першу чергу піклується про комфорт проживання, а в другу – про безпеку. Воздвиження високого паркану і наявність сторожової собаки не завжди вберігає майно від настирливих і просунутих злодіїв. Обгороджена територія хоча і є стримуючим фактором, але не може служити гарантом безпеки. Так і велика собака. Всі ці «перепони», служили людям до появи і розвитку технологій, і вже не є пріоритетом 21 століття. Монтаж відеоспостереження, повноцінна система відеоспостереження є головним стримуючим фактором в даний час. Більш того, за указом президента РФ, відеозйомка камер відеоспостереження є підставою для порушення кримінальної справи. Установка системи Видеонаблюдение дозволяє безперешкодно спостерігати за власним двором, об’єктами на ньому, воротами, дорогою та іншими необхідними об’єктами Вашої уваги.

Камери ефективно зупиняють більшість злочинців, тому що знаходяться поза зоною досяжності (тобто їх не можна зламати і розбити до того, як зловмисник потрапить в зону їх відео захоплення) і фіксують все, що відбувається. Господар зможе впізнати зовнішність нежданого гостя, зняти всі деталі незаконних дій і при необхідності надати безперечні докази провини зловмисника. Більш того, наявність систем безпеки, зокрема системи відеоспостереження на вашому будинку, офісі, дачі і т.д., є величезним психологічним фактором для потенційного зловмисника. Уявіть психологію квартирного злодія, адже зловмисник спочатку аналізує можливість крадіжки, порівнює де його видобуток може бути легше. Тому, наявність як факт, системи відеоспостереження вже є стримуючим фактором для будь-якого виду приватної або юридичної власності. Також реуомендую Купить систему видеонаблюдения за кращою ціною.

Установка камер зовнішнього відеоспостереження дозволяє знизити ймовірність вандалізму і злочинних намірів, гарантує безпеку всіх мешканців, в тому числі фіксує все, що відбувається поблизу будинку.

Різновиди систем відеоспостереження на ринку


Пропонованих варіацій систем відеоспостереження так багато, що будь-який покупець може розгубитися, якщо вибирає техніку в перший раз. Підбирати систему відеоспостереження, або Комплекты видеонаблюдения слід за принципом призначення/якість/цін. Важливо спочатку визначитися з використанням майбутньої системи, а потім вивчати її характеристики і вартість. В даному питанні, вас проконсультують, абсолютно безкоштовно, фахівці компанії ssbb

Відеоспостереження за типом створення записів буває:

Аналоговий. Установка камер зовнішнього спостереження даного виду розрахована на невелику територію, так як радіус охоплення у аналогового пристрою злегка обмежений, зате ціна нижча. Використовується формат для зображення-PAL, вони прості в налаштуванні і дають стабільний сигнал, що не залежить від наявності Інтернет-з’єднання.
AHD / АХД. В даний час дуже популярно і з’явилося на ринку відеоспостереження обладнання, побудоване на новому стандарті передачі аналогового відеосигналу, з абревіатурою AHD (Analog High Definition/аналогове обладнання з високою роздільною здатністю). Також існують стандарти HD-CVI, HD-TVI, розроблені для роботи в хорошій якості і за прийнятною ціною. У цьому аспекті стандарт AHD набагато привабливіший для споживача як більш універсальний і за розумною ціною.
Цифровий. IP відеоспостереження. Такі камери можуть охоплювати велику територію, з відмінною якістю, тому чудово підійдуть для просторих ділянок. Одержуване якість картинки краще, ніж у аналогового типу, але і вага зображення істотно збільшується. За ціною такий тип відеоспостереження може значно перевищувати попередні два види існуючих систем.
AHD-відеокамера
AHD-відеокамера
IP-відеокамера
IP-відеокамера
Аналогова вулична камера
Аналогова вулична камера
За способом функціонування і типу пристрою поділяються на:

Бездротові.WI-FI камери системи відеоспостереження. Суть їх роботи полягає в передачі сигналу «по повітрю», тобто відео сигнал йде бездротової. Для їх використання не потрібен кабель, що передає відео сигнал, потрібно тільки подати харчування на даний пристрій. Установка камер відеоспостереження будинку передбачає підвищення безпеки, що легко досягається розміщенням компактних пристроїв в будь-яких непомітних і важкодоступних для зловмисників місцях, звідки буде здійснюватися прихована зйомка. Даний тип установки відеоконтролю підходить для не великих офісів, квартир, не великих підприємств.
Проводовий. Вони вважаються стандартним підходом в побудові професійної системи відеоспостереження. Провідний сигнал завжди стабільний, не залежить від радіохвильових / радіочастотних перешкод і інших стримуючих факторів. Установка вуличного відеоспостереження передбачає прокладання проводів і захист його від погодних умов, а також можливих механічних пошкодженнях. Дані передаються на комп’ютер або відеореєстратор (DVR,HDVR, NVR) постійно, «без вихідних і свят», проте функціонування пристроїв може припинитися через відключення електрики. В цьому випадку, проблему вирішать додаткові джерела безперебійного живлення, через які» живиться » система відеоспостереження. Так як, у разі не санкціонованого відключення, або приготовленої диверсії, система відеоспостереження буде працювати певний час, обумовлений потужністю акумуляторів. Як показує практика, якщо зловмисники, не знаючи, що у Вас система живиться додатковими джерелами живлення, думають, відключивши електропостачання вашому будинку, легко і швидко проникнуть в Ваше житло, офіс і т.д. оперативно винесуть все що треба. Але, не тут-то було!! Система відеоспостереження справно фіксуватиме всі події під час їх протиправних дій. Це вже було багато разів підтверджено на практиці компанії «ssbb».
Дізнатися, яка технологія буде краще, досить непросто, тому що необхідно враховувати не тільки характеристики продукції, але і завдання, які камера повинна вирішити.

Більш детально ознайомитися з обладнанням систем відеоспостереження і для спостереження за приватним будинком можна на сайті expert-electronics.info. докладний опис товарів дозволить швидше зорієнтуватися в продукції.

Як вибрати?


Найчастіше покупка, установка і настройка відеоспостереження здійснюється фахівцями, однак якщо пристрої стеження купуються господарем, йому слід звертати увагу на такі моменти:

Спостереження за житлом рекомендується вести не тільки зовні (в саду, дворі, біля воріт), але і всередині, тому віддавати перевагу краще тим моделям, які можна встановлювати і в приміщеннях, і на вулиці.
Перед придбанням обладнання потрібно розрахувати, де будуть розташовуватися камери і який їх радіус відеозахоплення. Головне правило-сліпих зон не повинно бути. Якщо самостійно визначити розміщення не вдається, краще попросити професіоналів.
Важлива як денна, так і нічна зйомка, адже установка системи відеоспостереження для будинку передбачає захист протягом 24 годин.


Якщо техніка купується для котеджу або заміського будинку, де мешканців не буває довго, слід звернути увагу на моделі відеореєстратора (DVR,HDVR, NVR), що мають Налаштування запису: на рух, за розкладом і т.д. – пристрої включаються, коли засікає руху на території, а в інший час не витрачають даремно ємність відеоархіву.
Якщо самостійно вибрати важко, потрібно звернутися до фахівців. Консультація, установка, монтаж відеоспостереження та налаштування – фахівці компанії «ssbb» допоможуть впоратися з усіма завданнями. Підписуйтесь на групу «ssbb» Вконтакте і дізнавайтеся першими про нові корисні поради, цікаві статті та акції, що проводяться!