Як вибрати Відеодомофон

1-31-2020


На ринку представлена велика кількість відеодомофонів різних за своїми характеристиками і тому у споживачів виникає питання — Як вибрати Відеодомофон. Ця стаття допоможе вибрати пристрій правильно і не переплачувати за ті функції, які ви не будете використовувати.

Системи відеодомофонії встановлюють в приватні будинки, квартири, офіси, торгові центри для створення контролю доступу в приміщення або будинок, а також для зручності відкриття дверей(не потрібно йти до дверей і впускати людини).

При виборі системи відеодомофоні покупал тут необхідно визначиться з розміром екрану, кольоровим або чорно-білим зображенням екрану, функціоналом пристрою, кількістю підключаються викличних панелей і камер, кількістю відеодомофонів (найчастіше у великому будинку ставлять кілька пристроїв (на першому, другому поверсі, в лазні і т.д.)).

В першу чергу розберемося з чого складається система відеодомофонії. У найпростішій системі система відеодомофона складається з двох пристроїв. Перший пристрій це домофон, друге це виклична панель. Монітор відеодомофона встановлюється в квартирі, будинку або офісі, а виклична панель встановлюється ззовні (вулиця, під’їзд, хвіртка і т.д.). У панелі виклику вбудована відеокамера, динамік, мікрофон і кнопка виклику. При натисканні кнопки виклику на екрані пристрої показується потік відео з панелі виклику, а так само включається Голосовий зв’язок, тобто ми і бачимо людину і можемо з ним поговорити. У більш складних системах є можливість відкривання замка, який вбудований або в двері, або в хвіртку.

Розмір екрану. Екрани відеодомофонів бувають різних розмірів (3.5′, 4.3′, 5′, 7′, 9′ і т. д.) і дозволів. Природно від розміру екрану залежить і вартість. Вибір величини екрану залежить від кожного, хтось схиляється до збереження концепції дизайнера інтер’єру, хтось хоче великий екран при виході з квартири, тому весь вибір у величині екрану залишається виключно за замовником.

Кольоровий або чорно-білий. Суть в тому, що чорно-білих систем вже немає, вони звичайно дешевше, ніж кольорові, але їх практично не випускають відомі заводи з виробництва систем контролю доступу. Чорно-білі системи в основному продаються для підтримки старих систем (ремонту, обслуговування). Це так би мовити минуле століття. Тому в першу чергу ми зупинимося на кольорових системах.

Функціонал відеодомофона. У найпростішому випадку пристрій виконує те, для чого воно призначене. Людина вам дзвонить через панель виклику, ви йому відповідаєте і при цьому бачите його, після можете відкрити двері гостю. До додаткових функцій відеодомофона можна віднести функцію запису фото при виклику, або в режимі перегляду, відображення дати і часу в режимі очікування, Вибір заставки екрану, функцію запису відео по руху з панелі виклику, або з додаткової камери. Додаткова камера, яка так само може бути встановлена, припустимо, в під’їзді вашого житлового будинку, тим самим забезпечуючи додатковий захист і впевненість власникам.

Домофони бувають з трубкою, або без трубки. Домофони без трубки працюють по гучному зв’язку, всім нам прекрасно відомої. Домофони з трубкою, як правило, встановлюють в офіси, для того, щоб не відволікати уваги працівників всього офісу.

По кількості пристроїв. При покупці відеодомона вам необхідно визначитися з кількістю підключаються викличних панелей і кількості додаткових відеокамер, для кращого огляду і забезпечення додаткової безпеки і контролю доступу. Такі системи встановлюються часто в тому випадку, наприклад, коли у вас дві хвіртки з різних сторін ділянки і ви хочете забезпечити контроль і там і там. При установці відеодомофона багатоповерхового будинку можна використовувати одну викличну панель за квартирними дверима, а на вхід другий викличної панелі підключити через спеціальну плату узгодження загальний під’їзний домофон. Після так само якщо встановити камеру над входом в під’їзд, то при виклику з загального під’їзного домофона ви можете бачити того, хто вам дзвонить, поговорити і відкрити загальну під’їзні двері, так би мовити об’єднати системи.

Як вибрати Відеодомофон

При виборі системи контролю доступу дуже важливим етапом є вибір електрозамка. Необхідно заздалегідь вибрати електрозамок, щоб правильно виконати підготовчі роботи по протяжці кабелю. Обов’язково потрібно вирішити яким чином буде здійснюватися відкриття дверей зсередини, зовні і т.д. наприклад, можна встановити систему, в якій замок зсередини буде відкриватися натисканням ручки, а зовні поворотом ключа. Або ж систему, в якій замок зсередини буде відкриватися натисканням кнопки, а зовні піднесенням безконтактного ключа. Але системи з відкриванням безконтактним ключем вимагають додаткового обладнання і здорожують систему.

Підводячи підсумки, при виборі відеодомофона в Мінську і Могильові слід звернутися до професіоналів, так як тільки підготовлені фахівці зможуть повністю скомплектувати необхідний комплект обладнання і зробити якісний прихований монтаж. Компанія «Формат-відео» ваш надійний партнер в постачанні і монтажі систем відеодомофонії.