Як відремонтувати газовий котел

7-16-2021

Газовий котел, як двоконтурний, так і одноконтурний, — технічно складне обладнання з безліччю функціональних вузлів.  Його ремонтом повинен займатися фахівець, який знає, як якісно і безпечно для користувачів системи опалення усунути наявну проблему. Хочемо порекомендувати почитати як отремонтировать газовый котел на сайті , тут тільки найкращі спеціалісти .

Природний газ токсичний для людського організму і вибухонебезпечний. Випадково порушивши його систему подачі в процесі ремонту настінного газового котла своїми руками, можна привести до виникнення витоку. З цієї причини рекомендуємо при виявленні несправності звертатися за допомогою в сервісний центр. В такому випадку ремонт буде виконаний фахівцями, які зможуть забезпечити високу якість своєї роботи і надати гарантію.

Ремонт газових котлів своїми руками виконувати можна в тому випадку, коли поломка не пов’язана з системою подачі палива або платою управління. Газ, як згадувалося раніше, вибухонебезпечний, а електроніка сучасного котла є дуже складним функціональним вузлом, для ремонту якого потрібне спеціальне обладнання (паяльні станції, випробувальні стенди і т.д).

Коли можна обійтися без вызов электрика ?

Ремонт двоконтурних котлів своїми руками можна виконувати в разі засмічення теплообмінника. Виявляється дана проблема найчастіше перегрівом котла і усувається шляхом ретельного чищення. Також хочемо порекомендувати купить ОСБ 6, 9, 10, 12, 18мм , тут найкращі ціни .

Щоб виконувати чистку було легше, теплообмінник слід акуратно зняти і потім так само акуратно повернути на місце. Рекомендації щодо зняття теплообмінника конкретно для вашої моделі ви можете знайти в інтернеті.

Теплообмінники котлів виготовляються переважно з нержавіючої сталі і міді. Для чищення першого можна використовувати металеву щітку, для чищення другого – металеву губку, тому що щітка може пошкодити м’який метал.

Ремонт вентилятора

Самостійного ремонту також може піддаватися вентилятор наддуву. Якщо він не розвиває достатню потужність або інтенсивно шумить під час роботи, то дані неполадки слід спробувати усунути своїми руками. Зніміть вентилятор і розберіть його корпус. Діставшись до підшипників, ретельно змастіть їх машинним маслом або замініть на нові, якщо у вас є така можливість. Однак вентилятор може втратити продуктивність не тільки через підшипників, але і через проблеми з обмоткою. Несправності електричної частини відновлює тільки відповідний фахівець.

Якщо після виконаних вами робіт проблема з котлом не зникла, рекомендуємо викликати нашого майстра для ретельної діагностики, виявлення проблем і їх професійного усунення.