Як виграти в ставках на спорт

4-21-2021

Як виграти на ставках на спорт в букмекерських конторах? Таким питанням задається кожен новачок, який вирішив заробити на ставках.

По-перше, ви повинні чесно відповісти собі на питання, ви є експертом в будь-якому виді спорту? може хокей або баскетбол, футбол або теніс? якщо відповідь позитивна, то визначте для себе якусь лігу, максимум кілька, які вам найближче. Це і буде ваш «фронт робіт», на який ви будете робити прогнози, а вже по ним ставки в букмекерській конторі. Якщо ви не вважаєте свої пізнання в спорті достатніми, не засмучуйте, читайте далі — і для вас знайдеться відповідь на питання як виграти на ставках на спорт. Хочемо порекомендувати пограти в ставки на спорт на сайті LIVESPORT24 , тут великі шанси на перемогу .

Навіть якщо ви розбираєтеся, то вам, як і всім, потрібно навчитися робити професійні прогнози на спорт. Не рекомендуємо пропускати це посилання, так як в ній розкривається найважливіший принцип роботи букмекерських контор, без знання якого неможливо виграти.

Щоб виграти, ви повинні знати, як правильно робити ставки на спорт. Це дозволить не робити помилок, через які новачки постійно спускають свій банк ще на перших порах і розчаровуються в ставках. Дотримуючись простих правил, вони б могли вже зараз бути досить успішними, кинути звичайну роботу, проводити більше часу з рідними і близькими. А ви так хочете? тоді слід знати, що вигравати на ставках на спорт можна, але це серйозна справа, гроші тут робляться великі, але це не питання однієї хвилини — можна швидко виграти і програти, а можна стабільно отримувати прибуток.

Як стабільно вигравати на ставках на спорт і чому не можна просто ставити на фаворитів

Букмекерські контори вже до вас все почитали і виставили коефіцієнти, в яких відображаються математичні шанси команд на успіх. Логічно, чим нижче коефіцієнт, тим вище ймовірність виграшу, але це не завжди так.

Всі знають такі футбольні команди як реал мадрид, барселона, баварія які майже завжди перемагають. Так, це дійсно так, але букмекерські контори виставляють на них коефіцієнти в районі «1.1-1.3». Погодьтеся, зовсім небагато. Можна подумати, що нехай і по чуть-чуть, зате вигравати на ставках можна стабільно. Тут ви знову неправі. Якщо ви регулярно стежите за європейськими топ чемпіонатами з футболу, то знаєте, що кожні вихідні, кілька фаворитів, які повинні були з ймовірністю в 100% виграти, грають внічию або зовсім зазнають поразки – така ж картина у всіх інших видах спорту. І тут виявляється, що програвши один раз під маленький коефіцієнт, вам потрібно кілька разів поспіль виграти, що б хоча б повернути втрачені гроші, не кажучи вже про якийсь прибутку.

Деякі «розумники» і зовсім ставлять експрес ставки, тобто об’єднують кілька матчів в одну ставку. Складуть «паровозик «і чекають прибутку, але зазвичай підводить одна подія, вони розлючені на долю, ставлять ще один такий же, з думками» ну там трохи не пощастило, але зараз все буде в порядку», і знову зазнають невдачі. Зрештою, вони коли-небудь виграють, але до того моменту навіть не заповнять свої збитки.

Для підвищення коефіцієнта можна ставити на мінусові фори, але тут ситуація практично ідентична — найчастіше команди виграють, але не пробивають фору, тому що вони просто не мотивовані, день не задався або з будь-якої іншої з мільйона можливих причин.

Що важливо знати, щоб вигравати на ставках?

Якщо ви хочете вигравати на ставках, то вам не обійтися без точних прогнозів. Тільки вони можуть дозволити вам регулярно, і практично без ризику нарощувати банк. Обов’язково потрібно вміти заздалегідь тверезо оцінювати всі ризики, і іноді шукати відповіді на запитання, а » чи варта гра свічок?». Пізнання в теорії ймовірності і вміння швидко вважати точно не будуть зайвими. Особливо актуальний цей момент, якщо ставки ви робите в лайві, але якщо ви ще тільки починаєте, то з live режимом вам краще почекати. Для початку робіть ставки по лінії.

Букмекерська лінія-це список подій, викладений букмекерськими конторами в друкованому або електронному вигляді, із зазначенням всіх прийнятих ставок і коефіцієнтів за якими буде розрахований можливий виграш.

Важливо не помилитися з вибором відповідної контори. Допоможе в цьому наш огляд букмекерів. Лінію потрібно постійно вивчати і аналізувати. Вибравши кілька найбільш надійних варіантів, загострити увагу саме на них, і проведіть більш ретельний аналіз. В результаті у вас залишиться кілька кращих прогнозів.

Список правил, виконання яких допоможе виграти на ставках на спорт

  • Ніколи не ставте на матчі за участю улюбленої команди.

Ви хочете заробити або повболівати? може здатися, що, ви всі знаєте про улюблений клуб, і це допоможе вам зробити правильний прогноз. Так, так би і було, якби не емоції. Ви банально не зможете адекватно розцінити шанси суперників, і десь перебільшите здібності своїх «улюбленців», а десь недооцініть якості опонента. Повірте, краще просто пропустити.

  • Ніколи не ставте ва-банк.

Завжди чітко дотримуйтесь своєї фінансової стратегії ставок на спорт, і ніколи не відходьте від неї. Спроби швидко відігратися, може, і виправдають себе кілька разів, але в кінцевому підсумку вас чекатиме тільки програш всіх грошей, а нас навпаки цікавить, як виграти.

  • Не ставте на те, в чому ви нічого не розумієте.

Ми маємо на увазі, що вам, краще не лізти в вид спорту або ліги, в яких ви не розбираєтеся. Якщо ви користуєтеся прогнозами від професіоналів і експертів в даній сфері, то нічого страшного в таких ставках немає, але намагатися самим провести аналіз, не розбираючись, наприклад, у футболі, не найкраща ідея.

  • 2. Вмійте вчасно зупинитися.

Щось пішло не так? не хвилюйте, зупиніться і подумайте, не приймайте необдуманих рішень, які, швидше за все, приведуть до програшу, і про які потім доведеться шкодувати.

Ми дали достатню порцію відповідей на питання як виграти на ставках на спорт в букмекерських конторах. Тема велика і в одній статті писати про все немає сенсу.