З чого почати тим, хто хоче навчитися програмувати?

9-12-2017

Зараз програмування є однією із найбільш цінних галузей на виробництві та для працевлаштування. Посаду програміста або системного адміністратора присутня в штаті практично будь-якого підприємства. Програмування — галузь складна, але цінна і цікава.Пропоную пройти курсы программирования PHP

Багато людей хочуть навчитися програмувати, але майже всі одразу стикаються з питанням: «З чого почати?». Для початку краще всього вибрати не надто складна мова програмування. Наприклад, PHP, ця мова легко вивчається і дозволяє створювати дуже швидкі веб-сайти. І так, у нас є безкоштовний курс по PHP. Якщо ваша мета — робити круті сайти, то це те, що потрібно. Зрозуміло, вам також знадобляться базові знання HTML — розмітки. Ви можете вивчити його буквально за тиждень в безкоштовному курсі по HTML.

Після того, як ви вибрали мову, потрібно завантажити і встановити програму для програмування на обраній вами мові. Далі підберіть літературу по даній мові програмування. Встановивши програму для програмування, запустіть її і вивчіть інтерфейс. Потім можете спробувати, ознайомившись з літературою, написати свою першу програму. Іноді буває корисно відкрити код готової програми і вивчити його. Крім літератури, можна вивчати програмування в онлайні. Наприклад, на нашому сайті є кілька безкоштовних курсів веб-розробки.

Спочатку вам програмування може здатися важким, але поступово робити це вам сподобається. Продовжуючи вивчати програмування, Ви зможете писати більш складні програми (або ігри) і вивчати інші мови.