За словами інсайдера, quantic dream вже готується офіційно підтвердити розробку своєї гри по » зоряним війнам «

14

За словами інсайдера тома хендерсона, quantic dream вже готується офіційно оголосити про розробку своєї гри по» зоряним війнам», чутки про яку спливли недавно.

quantic dream разом з unit image готує тизер своєї гри по «зоряним війнам». Зараз цей тизер також чекає схвалення з боку disney.

Варто уточнити, що unit image-це компанія, що спеціалізується в створенні cgi-трейлерів. Так що, швидше за все, ніяких геймплейних кадрів гри в цьому тизері ми не побачимо.

Чутки про гру по «зоряним війнам» від quantic dream в мережі з’явилися недавно, і, якщо вірити джерелам kotaku, вона буде відрізнятися від типових ігор цієї студії.

Студія quantic dream займається розробкою ігор в жанрі «інтерактивних фільмів». У список їх робіт входять omikron: the nomad soul, fahrenheit, heavy rain, «за межею: дві душі» і «detroit: стати людиною». Останнім часом quantic dream також подалася і у видавництво ігор: наприклад, вона видала гру sea of solitude на nintendo switch і видасть екшн-адвенчуру dustborn на всіх платформах (pc (steam), playstation 5 і xbox series x|s), яка вийде в найближчому майбутньому.