Заправка картриджей в нижнем новгороде


Послуга заправка принтерів з виїздом в Нижньому Новгороді, Кстово і Дзержинську була розроблена для зручності офісних працівників. Процес від заявки до виконання організований максимально зручно. Готівковий і безготівковий розрахунок, а так само оплата по факту виконаних робіт. У нас найкраща заправка картриджей в нижнем новгороде.

Заправка будь-яких картриджів починається з тестової сторінки, за нею відразу можна зрозуміти потребує картридж заміну фотобарабана чи ні. Як правило, картриджі витримують 3-4 заправок, і якщо після 3-4 заправок зробити заміну фотобарабана і ракеля, то можна заправити картридж ще 3 рази, і так до нескінченності тобто «вічне життя». Але є один нюанс, якщо довірити відновлення або ремонт картриджа дилетанту, то він може зламати засувки і тонер потрапить у принтер, що призведе до непрацездатності принтера, саме тому краще звернутися до професіоналів.

Ремонт принтерів в рідкісних випадках можливо виконати за місцем знаходження клієнта, так як найчастіше ремонт вимагає додаткового обладнання для діагностики і тестування принтера. Наші майстри пропонують ремонт тільки в разі його доцільності.

Знижки постійним клієнтам і найдоступніші ціни на заправку картриджів!

Так само у нас ви можете придбати витратні матеріали для принтерів практично будь-якої марки з доставкою на дім або офіс.