Завантажити 1dm+: video, torrent downloader (повна версія) на андроїд

16

1dm+: video, torrent downloader — цей додаток є дуже тлумачним і просунутим менеджером завантаження з повною підтримкою технології torrent. З його допомогою користувач може спокійно закачувати будь-які потрібні йому файли на свій мобільний пристрій, включаючи музику, відео файли, як за технологією торрент, таки на пряму з сервера.

Повна версія 1dm + на андроїд не містить реклами і має величезну кількість функцій і налаштувань. Для початку закачування файлу вам просто потрібно або додати посилання вручну, або ж клікнути на посилання з браузера, програма автоматично її підхопить і миттєво почне закачування файлу. Всі завантажені файли будуть зручно розсортовані по по папках на вашій карті пам’яті і вам не доведеться їх довго шукати на своєму пристрої.

Програма вміє докачувати файли, тобто якщо ви зупините завантаження або ж просто вийдете з програми, то при повторному вході закачування файлів автоматично відновитися. Так само присутні зручні повідомлення і звукові оповіщення які проінформують вас про стадії завантаження і так далі. Для повної зручності передбачений вбудований браузер, який має підтримку декількох вкладок, історії та закладок, а щоб не зберігався ваш сеанс можна включити режим інкогніто.