Завантажити aqua mail pro — поштова програма (повна версія) на андроїд

13

aqua mail pro — зручне поштове додаток для андроїд, яке здатне зібрати всі ваші акаунти в поштових сервісах в одному місці і гнучко ними управляти. Є безліч корисних і унікальних функцій, гнучкість в налаштуванні, щоб ви могли працювати зі своєю поштою максимально комфортно і ефективно.

Програма працює з усіма сучасними поштовими сервісами, типу яндекс, mail.ru, gmail, hotmail, exchange та іншими. Процес підключення до кожного не відніме багато часу і відбувається в автоматичному режимі, вам тільки потрібно правильно ввести свої логіни і паролі від їх облікових записів. Якщо потрібні якісь спеціальні настройки, то їх можна зробити вручну.

У даній версії аква маїл активований pro ключ, що дозволяє отримати платні можливості безкоштовно. Наприклад будуть приходити пуш повідомлення для моментального доступу до листа, відключені промо-підписи розробника і відключена реклама. Так само є підтримка роботи з розумними android wear годинами, віджети на головний екран, архівація і резервні копії на хмарні сховища і багато іншого.