Завантажити avast premium антивірус (повна версія) на андроїд

18

avast premium — преміум версія знаменитого антивіруса для андроїд телефонів і планшетів, який буде комплексно захищати ваш мобільний пристрій від усіх видів шкідливого програмного забезпечення і вірусів. Підвищіть свою конфіденційність в мережі, захистіть особисті дані від третіх осіб, забезпечте з’єднання wi-fi і очистіть свій гаджет від непотрібного сміття всього одним натисканням.

Після установки і запуску програми аваст антивірус зробить повне сканування смартфона, надасть дані про безпеку і рекомендації щодо усунення вразливостей. Далі робота продовжиться у фоновому режимі, що дозволить відловлювати підозрілі файли, трояни і шпигунські програми в реальному часі.

Крім усього цього потужного функціоналу тут є і додаткові опції, що полегшують життя користувачеві. Наприклад ви можете очищати оперативну і внутрішню пам’ять, ставити під пароль або відбиток свої фотографії і встановлені програми, отримувати повідомлення про зламані паролі, використовувати камеру-пастку для прихованої зйомки і багато іншого.