Завантажити filmic pro (повна версія) на андроїд

18

filmic pro — приголомшливе додаток яке додасть камері вашого андроїд пристрою функціонал дорогих відеокамер. Здійснюйте професійну відеозйомку на смартфоні або планшеті, знімайте відео відмінної якості в 4k-дозволі, робите точну кольорокорекцію, грамотно працюйте з тінями і світлом, а так само накладайте унікальні ефекти.

Завдяки filmic pro на андроїд ви безкоштовно отримаєте унікальні інструменти, які дозволять значно поліпшити якість знімаються відеороликів, і найголовніше у вас буде маса можливостей над процесом зйомки. Програма відмінно працює як з основною камерою, так і фронтальною, і чим краще їх характеристики, тим якіснішим в результаті вийде ваш ролик.

В останніх оновленнях розробники додали таку потрібну особливість, яка аналізує картинку в режимі реального часу, і дозволяє моментально коригувати різкість, і правильно розподіляти кольори. Якщо ви вже знайомі з режисерським справою, то розібратися з величезним функціоналом не складе труднощів, а ось новачкам потрібно буде експериментувати і навчатися.