Завантажити lifesum premium: планувальник харчування і прості рецепти (повна версія) на андроїд

17

lifesum premium — чудове додаток яке допоможе вам тримати свою фігуру в оптимальному стані, грамотно скинути зайву вагу і навчить правильно харчуватися. Так само програма вміє індивідуально підбирати дієти і навчить як їх дотримуватися. Серед основних можливостей можна виділити: каталог рецептів, щоденник харчування і величезний збірник статей з інформацією про здорове харчування і здоров’я в цілому.

Без праці переходите на корисну їжу, для цього для вас підготовлено безліч різноманітних страв на кожен день і будь-який гаманець. Дотримуйтеся оптимальної для вашого організму дієти-вибирайте серед найкращих визнаних у всьому світі і будьте завжди в формі і здоровими. Завдяки зручному планувальнику і журналу завжди можна дізнатися поточний прогрес, відстежити калорії і багато іншого.

Використовуючи розумний щоденник харчування в lifesum на андроїд можна записувати свій щоденний прийом їжі, стежити за результатами роботи обраної дієти, а так само підраховувати отримані калорії і сканувати штрих-коди, щоб дізнатися оригінальність продуктів. Використовуючи корисну функцію синхронізації з утилітами google fit, runkeeper і moves можна стежити не тільки за харчуванням, але і рухову активність.