Завантажити limbo (повна версія / вбудований кеш) на андроїд

19

limbo (вбудований кеш) — шикарний паззл-платформер з відмінним сюжетом, класними головоломками і оригінальною графікою виконаної в чорно-білих тонах. Грати ми будемо за маленького хлопчину, який відправитися шукати свою зниклу сестру. Але блукаючи по світу, юнак якимось макаром примудрився зайти на край пекла, який в грі виглядає як темний, наповнений страхом ліс.

Допоможіть герою вибратися з настільки делікатній ситуації і попутно все ж відшукайте загубилася дівчинку. Весь ігровий процес в limbo на андроїд поділений на рівні з численними небезпеками в кожному. Вам необхідно обходити підступні пастки, знаходити вихід з незвичайних механізмів і боротися з могутніми ворогами і різного роду монстрами.

В цілому геймплей стандартний для жанру, ви досліджуєте локації, бігаєте, де доведеться — стрибаєте, а так само взаємодієте з предметами. Кожна перешкода являє собою кожен раз нову, і на порядок складніше попередньої, головоломку розгадати яку просто так не вийти. Просто у нас немає ніяких підказок і прийти до рішення належить самому, методом проб і помилок. Гра отримала більше сотні нагород, а значить зіграти в неї просто зобов’язаний кожен, для цього потрібно завантажити її безкоштовно у нас на сайті нижче огляду.