Завантажити sniper 3d assassin (мод меню: багато грошей | без реклами) на андроїд

11

sniper 3d assassin (мод меню: багато грошей | без реклами|) — напевно кращий на даний момент тир для андроїд де гравцеві доведеться взяти в руки снайперську гвинтівку і з її допомогою знищувати терористів та інших ворогів. Даний екшен порадує відмінним ігровим процесом де у вас будуть різні ролі, а так само якісною графікою і реалістичною фізикою.

Приймайте замовлення і намагайтеся виконати їх максимально якісно, дійте приховано, застосовуйте різні тактики і знаходите найзручніші місця для пострілів. Заробляйте гроші і купуйте на них більш круті гвинтівки, обмундирування та інші корисні речі. Апгрейду полежить оптика зброї, магазин який буде вміщати більше патронів, глушник знижує рівень звуку при пострілі і так далі.

Sniper 3d assassin на андроїд отримав відмінне управління, правда трохи потрібно буде до нього звикнути, але виконавши пару завдань все прийде в норму. Гра поширюється безкоштовно, проте має систему доната, але у нас ви можете завантажити мод, в якому буде багато грошей, а це означає, що паритися для заробітку валюти вам не доведеться.