Згідно з дослідженням, люди лаються найчастіше, граючи в rainbow six siege і fifa 21

11

Якщо ви онлайн-геймер, то, напевно, знаєте, про повсюдне поширення безглуздих розмов і нецензурних виразів в іграх. Але чи замислювалися ви коли-небудь, яке інтернет-спільнота найчастіше використовує нецензурну лексику? можливо, ви думали, що це call of duty, але, згідно з дослідженням, проведеним buzz bingo, гравці rainbow six siege найчастіше матюкаються, а гравці fifa 21 знаходяться на другому місці.

Як вони прийшли до такого висновку? buzz bingo переглянув 100 ігрових стрімів на twitch і youtube для найпопулярніших ігор і недавно випущених ігор в серпні 2021 року. З 15 хвилинами на гру це призвело до перегляду 25 годин потокових трансляцій twitch і трансляцій ігор на youtube, щоб зафіксувати, як часто люди лаються. Вони виявили, що ті, хто грає в rainbow six siege, лаються близько 584 разів на годину. Нижче ви можете побачити топ з п’яти ігор, в яких використовувалися нецензурні вирази найчастіше:

Крім того, в ході цього дослідження buzz bingo виявив, що геймери на пк лаються трохи частіше, ніж гравці xbox і playstation. Хоча геймери пк отримали оцінку 380 лайливих слів на годину, гравці xbox посіли друге місце з 368, а потім гравці playstation з 332. Незважаючи на те, що різниця в цифрах між першими двома не така велика, здається, що геймери playstation можуть бути трохи більш стриманими, коли справа доходить до лайки.

Остання частина дослідження полягала в тому, щоб визначити, хто з найпопулярніших сьогодні стримерів використовує найбільш лайливу лексику. Було легко визначити, що це xqc, і castro_1021 зайняв друге місце. Розподіл топа п’яти стримерів, які найбільше лаються, виглядає наступним чином:

  • xqc: 308 лайок на годину
  • castro_1021: 243 лайки на годину
  • shroud: 237 лайок на годину
  • moistcr1tikal: 221 лайки на годину
  • nickmercs: 196 лайок на годину

Ви напевно ставите питанням, хто це взагалі такі? сам не знаю.