Зірка » g. I.joe: кидок кобри» хоче кросовер з «форсажем»

17

Цього року вийшов новий фільм франшизи « g. I. Joe: кидок кобри » – « снейк айз «, який розповів передісторію мовчазного і при цьому смертоносного ніндзя. Головну роль у стрічці, що зібрала на даний момент всього 36 мільйонів доларів в прокаті, зіграв генрі голдінг.

Хоча «снейк айз » є частиною загальної франшизи» g. I. Joe: кидок кобри », під час розмови з comicbook, яка франшиза могла б стати ідеальним варіантом для кросовера. В інтерв’ю це питання було поставлено іншій зірці фільму, самарі уівінг, і вони дали наступні коментарі з цього приводу:

Голдінг: що б ви сказали про домініку торетто і снейк айзе, які зустрічають один одного на своїх транспортних засобах на місяці? хтось на мотоциклі, торетто на своєму фірмовому charger або щось в цьому році. Давайте зробимо це. Давайте зробимо » форсаж » часів « снейк айза ».

Уівінг: що, якби у нас вийшло щось на зразок » володаря кілець » разом зі « снейк айзом »? суміш толкіна з » снейк айзом «, де є магія, ельфи і хоббіти, а також божевільні ніндзя? можливо, це було б круто.

Насправді легко уявити кросовер «g. I. Joe » і » форсажу »; вони мають спільні риси, хоча, безумовно, «швидка сага» є більш божевільною. Проте, при всьому бажанні, представити з’єднання двох франшиз — » g. I. Joe » і « володар кілець