Злочинці протаранили магазин вантажівкою, щоб вкрасти картки pokemon

39

У місті ворбург з населенням 40 тисяч осіб сталося зухвале пограбування. Двоє невідомих протаранили вітрину магазину, щоб роздобути рідкісні набори lego і картки pokemon, а потім зникли. Поліція підняла в повітря вертоліт.

Поліція ворбурга, нідерланди, веде розслідування у справі про пограбування магазину іграшок intertoys. За словами очевидців, двоє чоловіків на білому фургоні врізалися у вітрину, а потім зникли з місця події. Описаний свідками автомобіль переслідували на вертольоті, проте незабаром з’ясувалося, що гналися не за тією машиною. Пізніше вночі розшукуваний фургон був знайдений кинутим в сусідньому місті.

Картки pokemon і набори lego-цінний улов: колекціонери готові викладати великі гроші за рідкісні екземпляри. Набір «сокіл тисячоліття «може коштувати до $15 тисяч, а за перший випуск» тадж-махала» просять $3864. До слова, мішенню грабіжників стають не тільки магазини. Наприклад, в 2018 році з будинку французького ютубера republicattack винесли колекцію lego за $19 тис.

Поки невідомо, чи має подія відношення до міжнародної банди викрадачів lego, за якою французька поліція полює з 2019-го. У квітні цього року жандармам вдалося зловити трьох членів банди.