Знайомство з останніми трьома персонажами з федерації в tales of luminaria

16

Видавець і розробник bandai namco продовжує знайомити користувачів з персонажами своєї майбутньої мобільної гри по серії tales of. Слідом за лео, селією, мішель, максимом і йелсі нам представили останніх трьох персонажів з фракції федерації, за яких можна буде зіграти в jrpg tales of luminaria.

У першому трейлері показують ванессу моракс(vanessa morax) з двома короткими мечами. У класі блейз вона є другою за силою після глави люсьєна. Однак незважаючи на свою силу, їй дуже важко дається прийняття будь-якого рішення і покладається в цьому плані на інших.

У другому представлений глава блейз — мечник люсьєн дюфор(lucien dufaure). Він володіє чудовими бойовими і лідерськими навичками. Спокійне і м’яке поведінку спільно з його мудрістю дозволили стати йому лідером загону і справити на всіх враження від застосування різних тактик.

Третій трейлер знайомить з лізетт реньє( lisette regnier), яка володіє двома пістолетами і бореться в стилі ган-фу. Вона є суворим викладачем елітного класу в лицарській академії під назвою блейз. Її бойові навички на вищому рівні, але незважаючи на це, вона намагається триматися подалі від лінії фронту.

Розробники поки не анонсували дату релізу tales of luminaria. Проте попередня реєстрація на android і ios вже відкрита, а це означає, що вихід гри не за горами.