Звіт samsung за третій квартал підтверджує рекордний прибуток

19

Як і очікувалося, звіт samsung про прибутки і збитки за третій квартал приніс рекордний прибуток: 73,9 трильйона вон (63 мільярди доларів) і операційний прибуток 15,8 трильйона вон (13,4 мільярда доларів) — це найвищий показник за останні три роки і другий за величиною в історії samsung. Виручка зросла на 10% в річному обчисленні, а прибуток збільшився на 26% в порівнянні з третім кварталом 2020 року.

Як і очікувалося, напівпровідниковий бізнес samsung призвів до збільшення прибутку завдяки зростаючому попиту на центри обробки даних і хмарні сервери. Загальний обсяг продажів підрозділу напівпровідників склав 26,4 трильйона вон (22,5 мільярда доларів), що на 16% більше, ніж минулого року.

У сегментах пам’яті та дисплейних панелей також спостерігається значне зростання попиту та прибутку. У сегменті мобільного зв’язку, який включає продажі смартфонів, спостерігався високий попит на телефони початкового і середнього рівня, планшети і розумні годинник, хоча продажі знизилися на 8% до 27,34 трильйона вон (23,33 мільярда доларів).

Забігаючи вперед, samsung очікує, що продажі смартфонів зростуть в період свят, що буде супроводжуватися підвищеним попитом на телевізори. Є також хороші перспективи для обладнання мережевої інфраструктури 5g компанії.