З’явилися оцінки фільму «веном 2» — критики не згодні з фанатами

21

0 з’явилися оцінки фільму «веном 2» — критики не згодні з фанатами

За словами критиків, режисер енді серкіс прийняв вірне рішення, зробивши фільм швидким, проте у нього не вийшло сфокусуватися на чомусь. Через це фільм виглядає як кліп з мінімальним сюжетним навантаженням. Проте, відзначається, що, якщо вам сподобалася перша частина, то сподобається і друга.

У той час як глядачі хвалять фільм, на момент публікації статті у нього всього 75% позитивних відгуків на агрегаторі рецензій rotten tomatoes. На metacritic у «венома 2» в середньому 49/100.

Ознайомитися з витягами з рецензій можна нижче.

Thewrap– 8.5/10

«веном 2 » — це смілива і яскрава історія про супергероїв, не схожа ні на один інший мейнстрімний голлівудський фільм в цьому жанрі. Він вміщує багато фільмів за півтори години, але не здається, що він повинен йти довше. Таке відчуття, що нам потрібно більше таких фільмів.

Comicbook– 6/10

«веном 2 » — це фільм, який вам може сподобатися, якщо у вас не будуть завищені очікування. Як і у випадку з першим «веномом» , безумовно знайдуться люди, які будуть любити і захищати сиквел.

The guardian– 4/10

Принаймні, це короткий фільм, тривалість якого становить близько 90 хвилин. Серкіс відрубує весь сторонній жир, але він мчить повз всього іншого, не звертаючи увагу ні на що. Нехай цього більше не буде.