З’явилися рендери відеокарти asus з охолодженням noctua-geforce rtx 3070 за 1100 доларів сша

15

У базі даних євразійської економічної комісії деякий час тому була помічена цікава відеокарта asus, кодове позначення якої містило назву відомої компанії-виробника систем охолодження — noctua. Це стало приводом для появи припущень про співпрацю, схоже, що інформація підтверджується і результат спільної роботи компаній з’явиться на ринку.

, unsplash

На facebook сторінці представника компанії asus у в’єтнамі з’явилися зображення asus geforce rtx 3070 з системою охолодження noctua, про що повідомив ресурс wccftech. Це величезне повітряне охолодження, що займає 3,5 або навіть 4 слота розширення. Такий розмір частково пояснюється застосуванням в конструкції пари корпусних вентиляторів noctua nf-a12x25 з товщиною 25 мм.

Спеціально розробляти вентилятори зі зменшеною товщиною компанія не стала. Особливості радіатора детально розглянути на фотографіях неможливо. Додаткове живлення реалізовано за схемою 8 + 8, як і у більшості флагманських моделей rtx 3070. Конфігурація роз’ємів виведення на дисплей складається з трьох displayport і пари hdmi. У в’єтнамі відеокарта оцінюється приблизно в 1100 доларів сша, залишається невідомим, чи буде вона доступна на інших ринках.