5 корисних інструментів з aliexpress: електрична ланцюгова пила, ручний фрезерний верстат та інше

16

електрична ланцюгова пила

Бездротова ланцюгова пила з ємним акумулятором на 6500 маг. Максимальна потужність інструменту становить 3500 вт, що дозволяє швидко і зручно розпилювати дерево невеликих розмірів. Довжина шини, на яку встановлюється ланцюг, становить 150 мм, з максимальною глибиною різання 120 мм.корпус пристрою виконаний з міцного пластику, з прогумованими вставками на рукоятці. Швидкість обертання пилки регулюється кнопкою. Батарейний блок має світлову індикацію рівня заряду акумулятора. У комплект поставки входить: ланцюгова пила, шина, ланцюг, акумулятор, а також зарядний пристрій.

Фото товару, зроблене покупцем:

Реклама

Відгук покупця:

Ціна на момент публікації: $25.10

ручний фрезерний верстат

ручний фрезерний верстат дозволяє обробляти різні поверхні з дерева: фрезерувати отвори, робити пази, а також різні рельєфи. Вхідна потужність інструменту становить 800 вт, що забезпечує до 30000 об/хв. Зручність користування фрезером забезпечує його компактні розміри 235*130*110 з мінусів пристрою, можна відзначити відсутність регулювання обертів двигуна. У комплект поставки входить: фрезерний верстат, два ключа, лінійна напрямна, гвинти, направляючі коліс різання. Додатково у продавця можна замовити комплект фрез (15 шт).

Фото товару, зроблене покупцем:

шуруповерт

На сторінці продавця, акумуляторний шуруповерт представлений в трьох варіантах: 12 в, 16 в, 20 в.виходячи з кількості замовлень, а їх більше 12000, даний інструмент користується великим попитом. Функціональні особливості шуруповерта мають стандартний перелік, до яких відноситься: два режими роботи, реверс, індикатор стану заряду акумулятора. Максимальний діаметр встановлюваного свердла дорівнює 10 мм. У мінімальний комплект поставки пристрою входить: шуруповерт, один акумулятор, а також зарядний пристрій.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Ціна на момент публікації: $17.70

перейти в магазин

Ручний шліфувальний верстат потужністю 300 вт дозволяє легко зачистити і відшліфувати різні поверхні: дерево або метал. Корпус пристрою виконаний з міцного пластику, на якому розташовані кнопка включення, а також регулятор обертів шліфувального диска. Із заднього боку інструменту розташовується невеликий контейнер для збору пилу. Обороти двигуна регулюються в межах 5000-12000 об / хв.у комплекті поставки входять 5 шліфувальних кругів з зернистістю 80, а також 5 кіл з зернистістю 120.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Ціна на момент публікації: $30.97

перейти в магазин

електрична викрутка

акумуляторна електрична викрутка, що має поворотну ручку.

Корпус викрутки виготовлений з міцного абс-пластика. На прогумованої рукоятці знаходиться копка включення інструменту, також кнопка реверсу. Для зручності роботи в погано освітлених місцях, викрутка оснащена світлодіодом, який включається в процесі роботи з інструментом. Зарядка девайса здійснюється через роз’єм micro-usb. У комплекті з викруткою поставляються десять біт.

Реклама

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця: