Аренда офиса Киев

11-22-2017

Визнаний лідер ринку – компанія «siretskyhay» – була заснована в 1993 році і є найбільшим в столиці агентством нерухомості.

У 8 філії АН «siretskyhay», що діють зараз в різних районах Києва, працюють близько 800 працівників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. У нас найкраща Аренда офиса Киев.

Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, компанія «siretskyhay» має сьогодні найбільш великою і щодня поповнюваною базою даних об’єктів нерухомості у Києві та передмісті. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості.Крім власної бази даних, АН «siretskyhay» надає своїм клієнтам ексклюзивний фотокаталог об’єктів нерухомості, що дозволяє самостійно оцінити безліч можливих варіантів купівлі і оренди елітних апартаментів, престижною або недорогий трикімнатної, двокімнатної і однокімнатної квартири або бюджетної «гостинки»; заміського будинку, котеджу, дачі або земельної ділянки, а також офісів, магазинів, кафе, складських, виробничих і інших нежилих приміщень.Багаторічний досвід успішної роботи на ринку, стабільно високу якість і надійність наших послуг, професіоналізм співробітників та сприяння клієнтам у вирішенні повного комплексу питань, пов’язаних з операціями з нерухомістю, закріпили за агентством «Благовіст» статус надійного партнера найбільших українських та іноземних компаній, безлічі організацій і приватних осіб.

Наша команда

Сьогодні колектив АН «siretskyhay» – це згуртована команда професіоналів і однодумців, в якій відданість спільній справі поєднується з індивідуальним прагненням до самореалізації, що слугує джерелом динамічного розвитку всієї компанії.

Кодекс ділової етики

Всі фахівці компанії «Благовіст» керуються в своїй роботі Кодексом ділової етики, який формулює ключові цінності, принципи, ділові норми і правила, прийняті в нашому колективі:

Взаємна пошана, довіра і підтримка;
Орієнтація на клієнта;
Командна робота та націленість на загальний результат;
Постійне навчання і розвиток;
Оцінка за особистого результату;
Дотримання єдиних корпоративних стандартів.
У компанії діє також спеціальна Етична комісія у складі дирекції та провідних співробітників агентства, покликана на основі Кодексу ділової етики вирішувати всі спірні питання, що виникають під час робочого процесу.