Bmw розробила надекономічну технологію фарбування автомобілів

28

За словами представників німецького концерну, новий метод вимагає меншої кількості фарби і запобігає надмірному розпиленню. Крім того, для досягнення потрібного ефекту досить всегодвух квітів.

Технологія bmw ecopaintjet pro створена разом з фірмою dürr, що займається машинобудуванням і виробництвом обладнання. Ключовою особливістю методики вважається відмова електростатичного ефекту під час розпилення. Замість цього використовується спеціальне нанесення, а сам процес вимагає меншої кількості повітря і енергії. Крім того, технологія набагато економніше, ніж інші аналоги, використовувані в сучасному виробництві.

Ecopaintjet pro забезпечує зниження споживання електрики на 6000 мвт * год, що в свою чергу призводить до зменшення вуглецевого сліду на 2000 тонн, або 7000 робочих годин. Вперше технологію випробували при фарбуванні 19 машин bmw m4 в два кольори і маркуванні м4на капоті і багажнику.

» ми очікуємо від нашої продукції найвищих стандартів ефективності, стійкості та цифровізації», — заявляють представники bmw.

Очікується, що нова технологія відкриє перед клієнтами німецькогоконцерну безмежні можливості для кастомізації. Всю роботу виконуютроботизовані пристрої, а серійне виробництво автомобілів з використанням ecopaintjet pro стартує в 2022 році.