Colorful представила компактні материнські плати cvn b560i gaming для чіпів intel core останніх поколінь

12

Компанія colorful представила материнські плати cvn b560i gaming frozen і cvn b560i gaming pro. Обидві новинки засновані на чіпсеті intel b560, виконані в компактному форм-факторі mini-itx і призначені для використання з процесорами intel core 10-го і 11-го поколінь.

Джерело зображень: colorful

Між собою обидві плати відрізняються лише кольором текстоліту. Якщо у варіанту frozen він білий, то у моделі pro він чорний. З кожною новинкою буде добре поєднуватися відеокарта igame geforce rtx 3060 mini l, раніше представлена тим же виробником.

Обидві плати отримали 8-фазні підсистеми живлення( vrm), побудовані за схемою 6+2. Кожна новинка має два роз’єми озп ddr4 з частотою до 3200 мгц, один роз’єм m. 2 для nvme-накопичувача і один pcie 4.0 x16. Мережеві бездротові можливості платам забезпечує підтримка стандартів wi-fi 6 і bluetooth. Крім цього, передбачено по одному гігабітному роз’єму для проводового lan.

В оснащення новинок входять по чотири роз’єми usb 2.0, по два usb 3.2 type-c, по чотири usb 3.2 type-a, а також по одному hdmi і displayport. Доповнює набір наявність чотирьох роз’ємів sata iii і підтримка 6-канального звуку. Обидві плати підтримують установку вентиляторів з arbg-підсвічуванням, які можуть управлятися за допомогою фірмового пз igame center.

Компанія colorful оцінила материнські плати cvn b560i gaming pro і cvn b560i gaming frozen в 185 і 195 доларів відповідно.