Fatal frame 6 не знаходиться в розробці-розробники хочуть, щоб фанати купили ремастер fatal frame: maiden of black water

13

В даний час компанія koei tecmo не готує нових ігор в серіалі fatal frame . Про це в інтерв’ю виданню famitsu розповів продюсер кейсуке кікуті .

За словами розробника, зараз його команда повністю сфокусована на випуску ремастера fatal frame: maiden of black water для всіх актуальних платформ. у майбутньому кікуті сподівається створити новий хоррор .

» у нас було багато дискусій [про майбутнє fatal frame] за участю постановника серії макото сібати і молодими співробітниками. Але жодна з них ні до чого не привела. Зрештою ми вирішили відзначити 20-річчя ремастером [п’ятої частини]. Ми раді знову повернутися до fatal frame», — сказав він.

Кікуті пояснив, що koei tecmo не розглядала питання випуску збірки з декількох старих fatal frame до ювілею. Розробники хотіли, щоб зараз більш широка аудиторія пограла саме в fatal frame: maiden of black water, оскільки вони дуже пишаються цим фільмом жахів.

» реакція на анонс [ремастера] перевершила наші очікування. У європі, північній америці і навіть азії новина викликала великий ажіотаж. Нам приємно бачити, що японські хоррори так приймають за межами японії», — додав продюсер.

Оригінальна версія п’ятої частини fatal frame для wii u дозволяла гравцям управляти геймпадом wii u немов камерою, якою орудує головна героїня. За словами кікуті, завдяки гіроскопам фанати зможуть випробувати схожий ефект при грі в ремастер на switch в портативному варіанті.

» цікаво, що за вагою геймпад wii u практично відповідав опису віртуальної камери в грі. Перемикач трохи легше, але це не повинно стати великою проблемою».

Говорячи про технічні поліпшення в перевиданні, кікуті підтвердив, що розробники збільшили роздільну здатність, оновили тіні, ефекти світла і води, а також перемалювали деякі елементи оточення, щоб посилити атмосферу.

Нарешті, продюсер розповів, що koei tecmo розкрила ще не весь додатковий контент для перевидання.

» вам доведеться дочекатися деталей. В цілому поліпшили безліч дрібних аспектів».

Ремастер fatal frame 5 вийде на switch, ps4, ps5, xbox one, xbox series x|s і пк вже 28 жовтня 2021 року. На заході гра буде продаватися тільки в цифровому форматі.