Фитинги чугунные

10-15-2017

Кращі чавунні люки і труби в Алмати
У 2005 році була заснована невелика фірма, діяльність якої здійснювалася в якості індивідуального підприємця. В процесі роботи були поставлені конкретні завдання, які поетапно досягалися в процесі планомірної і наполегливої роботи. Зусилля виправдали всі очікування, і в 2011 році був здійснений запуск автоматизованого виробничого комплексу.
Ми пропонуемо фитинги чугунные.
На ливарному заводі, площа якого становить 5000кв.м., виготовляють понад 40 найменувань виробів, які проходять ретельну перевірку штатними фахівцями в лабораторіях на відповідність стандартам якості. Впевненість у завтрашньому дні, постійне вдосконалення циклу виробництва, підкріплюється щоденними результатами, які дає завод.

Основний вид діяльності ТОВ«AL-SAFA» — виробництво люків та продаж якісної запірної арматури, вироблені в Росії, КНР і країнах СНД. Маючи величезний досвід з виробництва люків, наша фірма може виконати будь-які нестандартні замовлення. ТОВ «AL-SAFA» надає величезне значення виробництва чавунних і сталевих виробів і реалізації як вітчизняної так імпортної продукції.

Наша фірма більше 5 років займає міцні позиції на ринку і надає широкий вибір продукції, що застосовуються в секторах нафти і газу, в системах водопостачання, каналізації та міської комунікації.

Наші партнери відзначають незмінний компонент випускається нами продукцій, це якість, яку ми надаємо за прийнятними цінами. Старанність, дипломатичність і відповідальний підхід компанії в процесі співробітництва дозволив нам досягти високі цілі в розвитку виробництва нашої продукції, підтримуючи наших клієнтів в успішному напрямків розвитку і досягнення успіху.

Наш бізнес заснований на компетентності, чесності та відповідальності перед клієнтами і партнерами. ТОВ «AL-SAFA» орієнтується на встановлення з усіма замовниками довгострокових та взаємовигідних партнерських відносин.