Головоломка escape simulator представила трейлер і дату виходу

27

Випробуйте свою кмітливість на міцність в найкращій онлайн кімнаті для втечі. 16 вересня 2021 року pine studio оголосила про те, що головоломка escape simulator виходить на steam 19 жовтня. Анонс супроводжується новим трейлером.

Граючи поодинці або в режимі кооперативної гри, гравці повинні прокласти свій шлях через химерну колекцію інтерактивних кімнат для втечі, відчуваючи свою кмітливість на міцність!

Думаєте, у вас є все необхідне для втечі? впорайтеся з хитромудрими замками в стародавньому єгипті, зламайте систему в дрейфуючому космічному шатлі, розшифруйте таємничі записки в дивній вікторіанській бібліотеці особняка еджвуд. Грайте по мережі з друзями, щоб було подвійно веселіше. Або наважтеся на розгадку таємниць поодинці, де вам не допоможе нічого, крім вашої кмітливості.

Escape simulator також включає в себе редактор рівнів. Інтеграція steam workshop дає можливість гравцям створювати свої власні квест-кімнати і ділитися ними, а також колективно створювати бібліотеку завдань на вибір.

» ми з нетерпінням чекаємо, щоб побачити, що створять гравці за допомогою нашого редактора рівнів. Ми робимо те, що, на нашу думку, ніколи не робилося раніше, і ми впевнені, що спільнота вразить нас своєю винахідливістю! найяскравішим моментом для нас буде момент, коли ми застрягнемо у власній грі — нам завадить гравець, чия кімната виявиться набагато розумніше наших. Це буде дуже круто!»- прокоментував керівник команди томіслав подхрашки.

Особливості гри:

  • вирішуйте головоломки-пройдіть 15 інтерактивних кімнат для втечі, розташованих в трьох дивних і дивовижних локаціях: «лабіринт єгипту», «дрейф в космосі» і «особняк еджвуд».
  • об’єднуйтеся з друзями-кожна кімната escape simulator підтримує спільне проходження в режимі онлайн і розрахована на 1-3 гравців. Об’єднайте зусилля з друзями, щоб перевірити командну роботу і вирішити головоломки разом. Дві голови краще, ніж одна!
  • використовуйте редактор рівнів, щоб створити свою власну кімнату «мрії». Або пориньте в цілий світ унікальних кімнат, створених іншими гравцями.
  • одягайтеся, щоб справити враження-налаштуйте свого персонажа і надіньте ряд тематичних нарядів, створених спеціально для кожної головоломки.
  • влаштуйте хаос! — розбивайте вази, переставляйте меблі… Влаштуйте безлад! якщо річ не прибита, ви можете її підняти і кинути в своїх друзів.

Escape simulator виходить на steam 19 жовтня. Безкоштовна демоверсія доступна вже зараз.