Grow survivor 6.4.2

10

grow survivor — комбінована зомбі аркада в піксельному стилі в якій вам належить захищати світ від навали зомбі.

  • поєднання ігрових механік. При створенні даного проекту розробники вирішили об’єднати в одній грі практично всі популярні, на сьогоднішній день, геймплейні напрямки, це і оборона веж, і клікер, і аркада, та й сюжетна лінія побудована на історії розгортається за часів зомбі апокаліпсису.
  • ігровий процес. І так, запустивши гру вам буде запропоновано пройти навчальний рівень, в якому ви зрозумієте всі деталі геймплея. Варто відзначити що творці гри досить оригінально піднесли елементи клікера, ваше завдання за коштами тапов по екрану виробляти постріли по наступаючим зомбі, тим самим набираючи необхідні очки, так само вам належить постаратися не пропустити ворогів за оборонні споруди, які ви зможете розвинути в міру проходження. Не обійшлося і без прокачування персонажа, різні види озброєння дозволять вам більш ефективно вражати нападників.
  • і знову пікселі. У плані графіки розробники так само використовували популярне піксельне рішення яке в свою чергу анітрохи не псує ігровий процес, адже в даному проекті саме геймплей винесений на перший план.