Карти google для android auto раптово отримали підтримку праворульних автомобілів

14

Незважаючи на те, що google прагне до глобальної присутності у всіх куточках світу, вона досить часто забуває про те, що в деяких регіонах є свої особливості. Яскравим прикладом тому є android auto існуюча вже шість років і досі не мала підтримки праворульних автомобілів.

І ось, в компанії згадали про те, що є безліч країн з лівостороннім рухом і вирішили, нарешті, оптимізувати інтерфейс програми карти google для android auto таким чином, щоб їм було зручно користуватися лівою рукою.

Згідно з останніми змінами в документації підтримки карт google, додаток, що працює на android auto, тепер повинен автоматично вирівнювати елементи користувальницького інтерфейсу вліво або вправо, в залежності від того, на якому автомобілі ви їздите.

В даний час ви не можете встановити вид інтерфейсу вручну (наприклад, якщо привезли головний пристрій з іншої країни), але ця функція, мабуть, рано чи пізно стане доступна.

На сторінці підтримки повідомляється, що в додатку також були виправлені помилки, що зачіпають мови з листом справа наліво.

Щоб побачити зміни, переконайтеся, що на вашому телефоні встановлена остання версія android auto (6.9.6137 і старше).

схожі матеріали: