Кілька джерел з activision blizzard заявили про вихід overwatch 2 в першій половині 2022 року

20

Через різні судові розгляди та інші проблеми, з якими зіткнулася компанія blizzard entertainment, не доводиться дивуватися тому, що прогрес розробки overwatch 2 знаходиться в жалюгідному стані. Це зайвий раз підтверджують різноманітні чутки, серед яких є заява від інсайдера metro про те, що реліз сиквела не варто чекати навіть в 2022 році. Однак, нещодавно з’явилася інформація, що вихід гри в наступному році все ж відбудеться.

Під час overwatch league ігровому порталу dexerto вдалося поговорити з джерелом з activision blizzard. За його словами, команді розробників було дано вказівку «зафіксувати функції, які є в грі, виправити/відполірувати їх і відправити». Таким чином, компанія збирається випустити другу частину змагального шутера до літа 2022 року.

Інше джерело, співробітник команди менеджменту франшизи, заявив, що overwatch 2 вийде в другому кварталі наступного року, а точний час релізу гри буде залежати від розкладу ліги, тому що blizzard не планує випустити гру в середині сезону. До всіх цих слів варто поставитися з часткою скептицизму, як і до всіх інших видів чуток, адже офіційної заяви від розробників поки не надходило.