Користувачі google диска нарешті зможуть працювати в офлайн-режимі з файлами будь-якого типу

16

Ще в 2019 році інтернет-гігант google вперше анонсував нову функцію свого фірмового хмарного сховища, що дозволяє зберігати файли будь-якого типу в автономному режимі при роботі у веб-версії диска. Однак до сьогоднішнього дня ця опція перебувала в режимі бета-тестування і була доступна тільки користувачам набору сервісів для бізнесу google workspace, раніше відомого як g suite. Але, починаючи з 2 вересня скористатися цією функцією можуть всі бажаючі.

Натисніть, щоб переглянути анімоване зображення

Як тільки оновлення стане доступним для облікового запису користувача, він зможе використовувати файли будь-якого типу в автономному режимі прямо в браузері, без необхідності завантажувати його або використовувати спеціальні програми google. У документах, таблицях і слайдах вже була опція офлайн-перегляду і редагування документів, але тепер в автономному режимі користувачі зможуть також додавати в них pdf-файли, зображення і документи microsoft word.

Натисніть, щоб переглянути анімоване зображення

Щоб зберегти файл в браузері для роботи з ним в автономному режимі, досить клацнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати опцію офлайн-доступу. Автономний доступ до всіх файлів google диска тепер відкритий всім користувачам без винятку. Правда, для того, щоб нова функція стала загальнодоступною у всіх регіонах і для всіх облікових записів, може знадобитися до п’ятнадцяти днів.