Критики зійшлися на думці, що metroid dread коштувала довгих років очікувань

23

На сайті агрегатора metacritic з’явилися рецензії на гаряче очікуваний екшен-платформер metroid dread для nintendo switch — першу двомірну гру серії за останні 19 років.

Джерело зображень: nintendo

До моменту публікації матеріалу у metroid dread накопичилася 51 оцінка із середнім рейтингом 88 з 100 %. Для порівняння: попередня частина серії-metroid fusion (2002) — заслужила від журналістів 92 %.

Нагадаємо, події metroid dread розгортаються після фіналу metroid fusion. Мисливиця за головами самус аран прибуває на планету zdr, яка кишить прагнуть знищити героїню роботами еммі.

Деяким рецензентам metroid dread здалася короткуватою

Критики залишилися в захваті від класичного геймплея і хитромудро спроектованого світу metroid dread з безліччю секретів, чуйності самус, битв з босами, гнітючої атмосфери zdr і підтримки 60 кадрів/с.

З мінусів metroid dread виділили повторюваних босів, труднощі навігації, одноманітність сутичок з еммі, скачки складності, відсутність налаштувань складності, затягнутість завантажень і пригальмовування.

Незважаючи на недоліки гри, більшість критиків зійшлися на думці, що metroid dread стала тріумфальним поверненням серії до своїх двомірних коренів і коштувала 19 років очікувань.

Нова модель nintendo switch, яка відрізняється від старої oled-дисплеєм зі зменшеними рамками.