Кухонные мойки из искусственного камня купить в минске

10-8-2017

ранитная композиція SILICSANA на 80% складається з кварцового піску, який, завдяки передовим технологіям обробки та традиційних методів виробництва, перетворюється на якісний композитний матеріал, що гарантує високу якість Silicsana. Ми пропонуемо кухонные мойки из искусственного камня купить в минске.

У співпраці з кращими німецькими творцями композитних компонентів, технологи AkvaSanita розробили унікальну 20% суміш смоли і наповнювача, завдяки якій SILICSANA набуває:
Особливу стабільність матеріалу, яка визначає довговічність граніту, тим самим збільшуючи термін експлуатації виробів Silicsana;
Додаткову міцність граніту, яка забезпечує більшу безпеку виробів;
Поверхня мийок гладка, непориста, тому забруднення не скупчуються усередині матеріалу і вироби не вимагають ретельного догляду. Ефективна гігієна іонами срібла

Завдяки граніту, насиченого іонами срібла, поверхня мийок Akvasanita з Ionpure повністю стійка до впливу бактерій. Наночастинки срібла утворюють на поверхні граніту захисну оболонку, а антимікробний ефект іонів срібла перешкоджає розмноженню бактерій і мікробів.
Технологія Ionpure Ag (+):

Дозволяє зменшити вірогідність розмноження бактерій на 98 %;

Не впливає на якість граніту та його властивості;

Матеріал не представляє ніякої небезпеки для харчових продуктів.