Lucasfilm вирішили виправити сюжетні діри фільму » зоряні війни 9: скайуокер. Схід «

16

Багато фанатів сподівалися, що фільм « зоряні війни: скайуокер. Схід » вдало завершить трилогію сиквелів, яка і без нього виявилася спірною. Але, на жаль, мало того, що цього не сталося, так реакція на картину виявилася ще гіршою, ніж очікувалося.

Безумовно, найбільш кричущою проблемою було несподіване повернення імператора палпатіна, причому фільм не зміг дати повноцінної відповіді на те, яким чином легендарний ситх пережив власну смерть в шостому епізоді, « повернення джедая ». В результаті чого, спроби виправити сюжетні діри » скайуокер. Схід » випали на коментарі творців, різні комікси і новелізації.

Так, наприклад, справжня історія походження кайло рена була досліджена в міні-лінійці the rise of kylo ren, в той час як інші новелізації підтвердили, що дух палпатіна живе всередині тіла клона, не кажучи вже про те, що було представлено набагато більше деталей про діаду сили. І тепер, lucasfilm анонсували новий роман, який, по суті, послужить приквелом до всієї трилогії сиквелів » зоряні війни », і в якому основна увага буде приділена люку скайуокеру і лендо калріссіану – як вони шукали прихований редут ситхів на екзеголі і ганялися за очі з бестуна. З офіційною обкладинкою книги і коротким синопсисом ви можете ознайомитися нижче:

Люк скайуокер і лендо калріссіан повертаються в новому, важливому романі, події якого розгорнуться між фільмами « повернення джедая » і « пробудження сили ».

Імперія впала. Через майже два десятиліття після битви при ендорі, здерті залишки сил палпатіна втекли в найдальші куточки галактики. Але для героїв нової республіки небезпека і втрата – постійні супутники, навіть в нову епоху.

Майстри-джедаї люка скайуокера переслідують бачення темної сторони, що пророкують зловісну таємницю, що росте десь в глибинах космосу, в мертвому світі під назвою екзегол. Занепокоєння в силі незаперечно… І найгірші побоювання люка підтверджуються, коли його старий друг лендо калріссіан приходить до нього з повідомленнями про нову загрозу ситхів.

Після того, як його дочка була вкрадена з його рук, лендо став шукати сліди втраченого дитя. Але кожен новий слух приводив до глухого кута і згасання надій-поки він не перетнувся з очі з бестуна, вбивцею-ситхом, якому доручили викрасти молоду дівчину.

Справжні мотиви очі залишаються прихованими від люка і лендо. Адже на звалищі, розташованому на місяці, таємничий посланник вічних ситхів заповідав вбивці священний клинок, пообіцявши, що він дасть йому відповіді на питання, які не давали йому спокою з моменту падіння імперії. Натомість він повинен виконати останнє завдання: повернутися на екзегол з ключем до славного відродження ситхів-онукою самого дарта сідіуса, рей.

Поки очі полюють на рей і її батьками на краю галактики, люк і лендо мчать до таємниці тривалої тіні ситхів і допомагають молодій родині рятуватися втечею.

Буде цікаво подивитися, чи впорається новий роман з тим, щоб залатати сюжетні дірки « скайуокер. Схід