Названо нового головного креативного директора ubisoft

11

Компанія ubisoft назвала нового головного креативного директора — ним став ігор мансо (igor manceau). Він пропрацював в компанії більше двох десятиліть і був креативним директором steep, а також riders republic.

Джерело: ubisoft

Ігор мансо приєднався до французької ubisoft в 1998 році в складі команди бізнес-маркетингу. З 2014-го він перейшов в ubisoft annecy, де вже став креативним директором проектів підрозділу: спершу steep, потім riders republic.

«ігор-один з найдосвідченіших, новаторських і шанованих креативних директорів ubisoft і індустрії відеоігор в цілому, — сказав генеральний директор ubisoft ів гіймо (yves guillemot). — у нього глибоке розуміння мотивації гравців, сильна інтуїція для виходу на нові ринки і зразковий стиль керівництва».

Минулий головний креативний директор ubisoft серж хаскоет (serge hascoet) покинув компанію більше року тому після численних звинувачень у сексуальних домаганнях і дискримінації. В одному з них він був названий головною причиною культурних проблем всередині видавництва.

We have the following statement in response to the appointment of igor manceau as cco of ubisoft.#endabuseingaming #abetterubisoft pic.twitter.com/j1dnvzpmwt

— abetterubisoft (@abetterubisoft) september 7, 2021

Група співробітників a better ubisoft одночасно з оголошенням призначення ігора мансо випустила свою заяву, в якій говориться, що ів гіймо не дотримав зі свого боку обіцянки переглянути методи роботи редакційного відділу компанії.

«немає чіткого опису творчого процесу і є шокуюча нестача різноманітності у віце-президентах, — заявила група. — ми знаємо про найм біо джейд адама грейнджера, але, крім цього, особливого прогресу не було досягнуто, особливо з урахуванням того, що передбачалося найняти ще двох віце-президентів. В даний час творча команда ubisoft складається з білих людей з однаковим культурним походженням. Це залишає нам невпевненість у майбутньому складі редакційного колективу».