Новинки bmw: вантажний велосипед cube cargo і електросамокат soflow

18

Компанія bmw показала на виставці iaa mobility 2021 концептуальні новинки, розроблені в партнерстві з іншими компаніями. Портфоліо бренду поповнили триколісний велосипед для транспортування вантажів, а також електросамокат, виконаний в оригінальному дизайні.

Cube concept dynamic cargo розроблявся як велосипед для перевезення вантажів. Він відрізняється підвищеною маневреністю і може пересуватися тільки за рахунок електрики. Крім того, в конструкції двоколісника передбачений додатковий асистент-привід, що знижує поріг прикладених зусиль під час кручення педалей.

Електропривод в велосипеді забезпечує обертання задніх коліс. Крім того, новинка спроектована таким чином, щоб його вантажна платформа не впливала на маневреність і прохідність транспорту.

Друга новинка bmw-електросамокат soflow concept clever commute. Акцент в цій моделі виробники зробили на компактності — її можна скласти і перевозити в громадському транспорті для збільшення тривалості поїздок. Крім того, вона легко поміщається в багажник автомобіля завдяки невеликим габаритам.

Поки обидві новинки представлені в якості концептів: інформації про вартість або дату їх виходу на ринок поки немає.