Представлені чотири нових оперативника для call of duty: vanguard

30

Сьогодні видавництво activision і розробники зі студіїsledgehammer games представили чотирьохоперативників для багатокористувацьких режимів шутера call ofduty: vanguard . Зустрічаємо деніела-снайпераяпоно-американського походження, падмаваті-відважного бійця імедсестру з індії, артура кінгслі-головного героя гри, а такжетоварища поліну петрову-знамениту російську снайпершу, яка прославилася, захищаючи свою батьківщину.

Трейлер артура кінгслі:

Артур кінгслі – ватажок спецгрупи, яку направили в германіюрозкрити таємницю проекту «фенікс». Виняткові лідерські якості проявляються зовсім не в насильстві або вбивствах, а в його відданості завданню і турботі про товаришів по службі. Він серйозно ставиться до своєї ролі лідера-це його відповідальність: щоб всі повернулися живими. Страх втратити солдатів під своимначальством зробив з нього суворого лідера, проте важливість заданиявынудила змиритися зі своїм становищем і піддатися зовусудьби.

Трейлер поліни петрової:

Поліна петрова складається в спецгрупі, яку направили до німеччини,однак для неї це не просто звичайне завдання. Вона-легенда средіснайперів, нацисти її бояться, а радянські солдати, які захищали своідома, вихваляють її. Історія поліни відрізняється тим, що вона-єдина, хто не за власним бажанням пішов з дому на війну.це війна прийшла в її будинок.

Трейлер деніела:

Минуле деніела сягає корінням в одну з найбільш ганебних главісторії америки: насильницьке переселення японців в американські концтабори під час другої світової. Світ деніела перекинувся догори дном, коли його сім’ю відправили в табори, а потім разом з іншими дітьми японо-американського походження його забрали в арміюзахищати країну, для якої він навіть не був гідним громадянином.думки деніела про війну і країну суперечливі, але він все рівносражається заради своїх товаришів по службі і батьківщини, якою одного разу, за його словами, стане америка.

Трейлер падмавати:

Падмавати – шалений солдат, знавець партизанської війни в джунглях,а ще вона загартована в боях медсестра, яка любить читати вірші і слухати музику. Вона знає ціну пролитої крові і викорінила для себявсю романтику війни, і, якщо знадобиться, без коливань проявітсвою відвагу і доблесть на полі бою. Вона мріє про мирну індію,доля якої знаходиться в руках її народу, і впевнена, що одного разу воно і буде.

У call of duty: vanguard гравцям зможуть взяти участь у масштабних битвах другої світової війни. Кампанія запропонуєпоклонникам захоплююче, захоплююче і героїчне оповідання, в якому представлені битви в безпрецедентноглобальному масштабі, а також розповідаються трагічні історіїтех, хто переломив хід війни і назавжди змінив історію. Потрадиції нова частина call of duty порадує гравців опрацьованим режимом, а також новим лякаючим пригодою» зомбі » оттгеуагсһ studios, в якому гравцям належить зупинити армії з новим набором навичок темного ефіру.

У мережевих режимах call of duty: vanguard, починаючи з першого дня,буде доступно 20 карт, що охоплюють різноманітні локації тихого океану, західного фронту, східного фронту та північної африки. Callof duty: vanguard надійде в продаж на playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one і pc в battle.net вже зовсім скоро, 5ноября 2021 року.