Преобразователь частоты

10-8-2017

Звертаємо вашу увагу, що перераховані вище недоліки не є виключно у разі застосування статичних перетворювачів частоти. У нас найкращій преобразователь частоты.

В даному випадку швидкість обертання двигуна регулюється за допомогою зміни частоти та величини напруги живлення двигуна. ККД в такому виробі досягає 98%. У свою чергу, система керування на базі мікропроцесора гарантує високу якість управління електричним асинхронним двигуном, а також контролює величезну кількість параметрів, при цьому помітно скорочуючи можливість появи і подальшого розвитку ситуацій аварійного характеру.

Частотні перетворювачі, в залежності від способу перетворення енергії, представлені у продажу виробами двох видів – двоступеневі і безпосередні.

На сьогоднішній день найбільшу популярність заслужили перетворювачі, що відносяться до першої групи. З назви можна зробити висновки про те, що головна функція даного типу перетворювачів полягає в подвійному перетворенні енергії. Так, в силової частини перетворювача можна виділити спеціальний випрямляч, що перетворює енергію змінного струму в енергію постійного. Крім того, в конструкції є інвертор, який виконує зворотне перетворення описаного вище процесу. Беручи до уваги цю особливість, перетворювачі частоти даного типу також іменуються перетворювачами з ланкою постійного струму.