Пригоди починаються: blast brigade vs. The evil legion of dr. Cread стала доступна в steam early access

21

my.games і студія allods team arcade оголосили про те, що в steam early access відбувся реліз ігри blast brigade vs. The evil legion of dr. Cread . На честь цієї події був опублікований новий трейлер.

Blast brigade — це гуморна гра з мультяшним візуальним стилем, зроблена за всіма канонами метроідванії. Гравець бере під управління загін шпигунів, який повинен зірвати плани суперлиходія доктора кріда, який захопив контроль над великим тропічним островом.

В рамках ранньої версії покупці зможуть пройти два сюжетних акту (шість біомів і сім босів), а також випробувати трьох персонажів: американця джеффа, співробітницю кдб шуру і шотландця галахада. Кожен з них володіє своїми унікальними здібностями. .

Пізніше розробники планують додати четвертого персонажа. Вони також мають намір врахувати побажання гравців, на основі яких будуть внесені правки в blast brigade (баланс складності, темп гри і так далі).

Користувачі, які купили в steam early access гру, зможуть отримати додатковий контент і бонуси. Крім того, blast brigade зараз доступна по знижці.

Повноцінний реліз blast brigade vs. The evil legion of dr. Cread відбудеться на pc, xbox one, ps4, xbox series x|s, ps5 і nintendo switch на початку 2022 року. У steam доступна і безкоштовна демоверсія.