Програми для зміни голосу

14

Ви хочете розіграти друзів, представившись кимось іншим, але зовсім не вмієте змінювати голос? це хороший привід обзавестися програмою для зміни голосу на комп’ютері. Скажемо більше, ми підготували відразу кілька варіантів — ви повинні лише вибрати, що підійде саме вам.

Насправді, основна різниця полягає в інтерфейсі і більш тонкої їх налаштування. Комусь вистачить і найпростішої з них, тоді як іншим захочеться скористатися максимальним функціоналом. Тут, як то кажуть, на смак і колір.

Популярні програми для зміни голосу на комп’ютері

Існують народні улюбленці, які подобаються більшості і використовуються в якості «приколу», наприклад, для розмови в skype, або в грі при використанні голосового чату. Так само є і більш «серйозні» програми, які мають більш тонкі настройки, що швидше не підійде більшості людей, а лише професіоналам.

Лідером є funny voice. І ні, це далеко не через обширного і неповторного функціоналу. Тут його практично немає. Ви можете лише змінювати голос за заданими шаблонами, але це все з лишком компенсується мінімальним розміром в 50 кілобайт.

Дану програму навіть встановлювати не потрібно. Вона портативна, а для її роботи потрібно лише мікрофон.

Весь функціонал зав’язаний на змін тональності і тембру голосу. Іншими словами, можна імітувати голос від дитини до дорослого чоловіка.

Scramby є чим похвалитися!

На другому місці розташувалася більш просунута програма – scramby. Тут є більш тонкі настройки і порівняно велика кількість ефектів – цілих 20 штук.

Крім самої зміни голосу можна задати додатковий фоновий шум. Наприклад, це може бути кричуща натовп або навіть свій власний заздалегідь підготовлений звук.

Morphvox junior – софт, відомий кожному геймеру

Якщо ви коли-небудь грали в онлайн-ігри, то напевно знайомі з програмою під назвою morphvox junior. Вона здатна змінити ваш голос і транслювати його в зміненому вигляді не тільки на ноутбук, але і в іграх, і навіть в skype. Дана програма особливо популярна у гравців dota 2, які роблять голос, схожим на маленьку дитину (школяра).

Інтерфейс гранично простий, хоч і англійською мовою. Досить вибрати в списку, яким голосом ви хочете говорити зі співрозмовником, як він тут же зміниться!

Clownfish – софт, призначений виключно для скайпу

Ми нітрохи не злукавимо, якщо назвемо clownfish ідеальною програмою для зміни голосу в skype.

Якщо ви раніше гралися з подібними програмами, то напевно помічали, як ваш справжній голос чутно з-під звукових ефектів. Так ось, використовуючи цю програму, ваш співрозмовник до останнього буде думати, що розмовляє з незнайомою людиною.

Міняйте свій голос як душі завгодно-неважливо, нехай це буде дитина, чоловік або жінка – цій програмі під силу все! приємним доповненням може стати фонова музика, яка грає під час розмови по скайпу.

Також хотілося б відзначити, що в clowfish немає інтерфейсу і все управління здійснюється через значок в треї. Досить клікнути по ньому пкм, як тут же вилізе меню налаштувань.

Av voice changer diamond – програма для експертів

Ви вважаєте, що вищезгадані програми недостатньо хороші? у них занадто мізерний функціонал і мало налаштувань? тоді ваш вибір впаде на av voice changer diamond! експерти мало не в один голос визнають даний софт кращим для зміни голосу. І це дійсно так!

Ви тільки погляньте на інтерфейс програми. Очі розбігаються, чи не так? тисячі варіацій чоловічих і жіночих голосів; можливість збереження налаштувань і їх експорту в окремі файли; зміна голосу в іграх і «дзвонилках». І це лише частина всього функціоналу.