Ремонт стиральных машин алматы

10-22-2017

Наш сервіс виробляє якісний, недорогий ремонт пральних машин всіх відомих марок і моделей. Ремонтні роботи здійснюються з виїздом майстра на будинок по Києву та передмістю. На виконані роботи надається гарантія від 3-х до 12 місяців. У нас найкращій ремонт стиральных машин алматы.

Вартість виклику майстра і діагностики несправності — 60 грн. у разі згоди на подальше проведення ремонтних робіт, виклик майстра безкоштовний, ви оплачуєте тільки вартість робіт і замінених комплектуючих. Майстер завжди враховує інтереси замовника і приїжджає в зручний для вас час.

Виїзд майстра на будинок
Для того щоб викликати майстра по ремонту пральної машини просто зателефонуйте за вказаним номером, назвіть марку пральної машинки, характер поломки і залиште заявку на ремонт в будь-який зручний для вас час. Можливий терміновий ремонт пральної машини вже в день дзвінка. Ви також можете надіслати онлайн-заявку з допомогою форми яка знаходиться в правій частині сайту. Ми зателефонуємо вам самі протягом 30 хвилин.

Майстер проводить ремонт на дому, при цьому кожен наш виїзд до місця поломки закінчується успішним відновленням вашої техніки. З нашою допомогою ви повернете своєї домашньої техніки працездатність недорого і в максимально швидкі терміни.