Respawn випустила для apex legends патч, який лише погіршив ситуацію зі стабільністю серверів

16

Як відомо, в apex legends вже більше тижня спостерігаються критичні помилки в роботі серверів, через що користувачі в кілька разів частіше звичайного «вилітають» з матчів. Природно, заходити в гру в таких умовах неможливо-ризик » вильоту» і наступних супутніх проблем занадто високий — однак дана обставина особливо не змушує respawn кидати всі справи і перекидати сили на виправлення помилок.

Тільки до 20 вересня студія почала ворушитися, випустивши так зване проміжне оновлення. Незважаючи на справедливий скептицизм, оновлення вирішило всі проблеми, але, як ви вже зрозуміли, якби все було настільки райдужно, даної замітки б не існувало. Вчора respawn випустила вже фінальне оновлення, і після його застосування стабільність гри з якоїсь незрозумілої причини впала до ще більш низьких показників, ніж раніше.

На просторах reddit вже зібралися незадоволені користувачі, які стверджують, що їх стало викидати з серверів мало не щохвилини: одного бідолаху дана напасть спіткала вісім разів за десять хвилин.

Respawn поки не прокоментувала те, що відбувається, а нам поки залишається лише сподіватися на те, що рішення нових проблем не займе настільки ж недозволено величезну кількість часу, як у випадку з вищеописаним патчем.