Розробку автомобіля apple очолив колишній директор з програмного забезпечення apple watch

12

Топ-менеджер apple з програмного забезпечення для розумних годин, кевін лінч (kevin lynch), був переведений на посаду керівника зароджується проекту project titan з розробки безпілотних автомобілів компанії. Про це повідомляють анонімні джерела. Нагадаємо, що попередній керівник проекту пішов у ford.

Bloomberg.com

Лінч, який розпочав кар’єру в adobe, приєднався до apple в 2013 році як керівник групи з розробки програмного забезпечення для розумних годин і функцій контролю за здоров’ям. Тепер він замінить дуга філда (doug field) на посаді менеджера, що відповідає за роботу над apple car. Лінч вперше почав працювати над проектом на початку цього року, коли взяв на себе управління групами, що займаються базовим пз для самокерованих авто. Тепер він контролює весь підрозділ, включаючи команди, що займаються обладнанням і датчиками для безпілотних автомобілів. Вибір лінча на посаду голови project titan свідчить про те, що велика частина уваги компанії зосереджена на базовому програмному забезпеченні і технологіях автономного водіння, а не на механіці транспортного засобу.

Apple почала працювати над проектом самокерованих автомобілів ще в 2014 році. З того часу в проекті відбулася зміна керівництва, хвиля звільнень інженерів і зміна стратегії. Поки неясно, чи вибере apple в кінцевому підсумку іншого главу автомобільного підрозділу, або залишить на цій посаді лінча на довгий час. Повідомляється, що робота над apple car зараз знаходиться на ранніх стадіях, і співробітники компанії припускають, що до запуску фірмового автомобіля пройде ще багато років.