Samsung запустила публічне бета-тестування one ui 4 на базі android 12

11

Очікується, що google представить стабільну версію android 12 вже 4 жовтня. Ряд смартфонів, включаючи пристрої google pixel, вже деякий час отримують тестові збірки операційної системи. Раніше серед них не було аппартов samsung, проте вже з сьогоднішнього дня південнокорейська компанія запускає бета-тестування one ui 4 на базі android 12 для власників galaxy s21, s21+ і s21 ultra.

Gsmarena.com

Реєстрація в програмі бета-тестування відкривається сьогодні, 14 вересня, і здійснюється через samsung members. Варто відзначити, що кількість місць для участі в програмі тестування буде обмежена. Крім того, вона буде доступна лише в південній кореї, сша, великобританії, китаї, німеччині та польщі, принаймні на перших порах.

Gsmarena.com

One ui 4 зазнала серйозних змін у порівнянні з попередніми версіями фірмової оболонки samsung. Вона отримала безліч нових тем оформлення, нові параметри конфігурації для домашнього екрану, оновлені іконки, свіжий дизайн повідомлень, віджети зі змінним розміром, свіжі ar-смайли, стікери і багато іншого.

Gsmarena.com

В one ui 4 samsung зробила акцент на конфіденційність. Свіжа оболонка отримала нові індикатори на панелі повідомлень, які повідомляють користувачам, якщо використовується додаток задіє камеру або мікрофон.

Свіжа прошивка принесе користувачам смартфонів samsung новий досвід від використання пристрою. На жаль, дата запуску фінальної версії нової оболонки поки залишається загадкою.