Що буде, якщо заощадити на ремонті iphone і mac

18

Так вже вийшло, що в людині невикорінні кілька речей. Крім чистої фізіології, до них відноситься ще безмірна спрага халяви. Я не кажу ,що «всі погані, а я хороший». Я, як і всі, часто не хочу витрачати гроші там, де цього можна не робити. При тому мова навіть не про розмір суми, а сам факт непотрібної витрати. Це зустрічається у всіх сферах, адже скрізь є дешеве і дороге. У тому числі і в пропозиції з обслуговування гаджетів. Зараз хотілося б поговорити про те, до чого призводить бездумна економія, коли справа стосується ремонту гаджетів. Обговоримо, до чого може привести неякісний ремонт на конкретних прикладах.

Ремонт комп’ютерів на дому може принести більше часу, ніж користі.

Майже все, що буде сказано в статті нижче, я дізнався з цікавої бесіди з одним з наших друзів з сервісного центру apple pro, про який ми вже не раз писали на нашому сайті. Це був крик душі про те, скільки покаліченої техніки приносять майстрам цього сервісного центру. Здавалося б, вони навпаки повинні радіти додатковій роботі. Але це не зовсім так, і ось чому.

Де ремонтувати imac

Часто, коли ламається iphone, macbook або imac, середньостатистичний користувач лізе в інтернет шукати ціну ремонту. Звернення в сервіс apple коштує великих грошей , але ось є майстер «вася» , який готовий зробити ремонт всього за 3 000 рублів , а не за 20 000 рублів, які просить «зажравшаяся apple». І навіть не за 10 000 рублів, які просить сторонній сервіс, що має статус офіційного, на зразок apple pro.

Крім того, що низька ціна вже багатьом затуманила голову, майстер ще й пропонує виїзний ремонт. Тут клієнт остаточно розуміє, що за таку пропозицію треба триматися, і викликає майстра. Ось людина з викруткою і антистатичним килимком. Які ще потрібні гарантії якості? чи не так?

Чи варто довіряти виїзному ремонту

Насправді той, хто хоч раз бував в сервісному центрі (я кілька разів бував), бачив, скільки там обладнання, тестерів, приладів, інструментів, власників і запчастин. А ще стерильна чистота і є навіть безпилова камера для роботи з дрібними деталями, на зразок процесорів. Я вже не кажу про процес заміни скла.

Для ремонту комп’ютера потрібно використовувати хоча б такі камери. Особливо, коли справа доходить до дисплея.

Все це просто неможливо взяти з собою на виїзд, а саме це і відрізняє хороше обслуговування від колгоспного. Одна справа-поставити плату оперативної пам’яті в корпус розміром з колесо від белаза, і зовсім інше-працювати з сучасними комп’ютерами, де все дуже маленьке і розміщено досить щільно.

Просто приклад з практики майстрів apple pro. Вже кілька разів їм приносили в ремонт imac, який неможливо було розібрати. Спочатку екран приклеєний на спеціальну клейку прокладку, яка надійно тримає його на місці, але в разі необхідності обслуговування вона відклеюється. Ті, хто приблизно знає, як влаштований комп’ютер, і готові піти ремонтувати його на дому, аби заплатили, не надають цьому значення.

Проц, видюха, оперативка: все зрозуміло. Значить можна ремонтувати mac. Ось тільки часто навіть apple не лізе в це і просто дає новий комп’ютер в разі поломки.

Чим загрожує неякісний ремонт комп’ютера

В результаті не раз бували випадки, коли після такого ремонту ламалося щось ще, але розібрати imac просто неможливо, адже екран приклеєний мало не на суперклей-один раз і назавжди. У підсумку, наприклад, пошкоджений при такому варварському ремонті шлейф, заміна якого коштує три копійки, неможливо замінити без лопнув скла екрану. За фактом людина замість того, щоб відразу заплатити в хорошому сервісі умовно 7 000 рублів, платить 3 000 рублів шарлатану від світу комп’ютерів, а потім ще кілька десятків тисяч за усунення руйнівних наслідків такого ремонту. Прикро!

Звичайно, іноді все проходить досить непогано, але провести якісний ремонт на дому дуже непросто. Ті ж прокладки екрану відрізняються від моделі до моделі і «майстер» просто не може привезти їх все в невеликій сумці. Тому і виходить, що вони або приклеюються так, що не відірвеш, або просто відвалюються. Такі випадки теж були, коли екран падав людям на руки після того, як корпус нагрівався, або вони знаходили його на підлозі, прийшовши додому з роботи.

Підходьте до столу, комп’ютер стоїть в такому вигляді, а екран лежить на підлозі. Так правда буває.

Чи потрібно обслуговувати mac

Часто до таких майстрів звертаються любителі «самолікування», які десь почули, що комп’ютер може почати гальмувати через деградацію термопасти на процесорі. У підсумку їм здається, що комп’ютер не тягне, і вони викликають описаного вище майстра для її заміни, навіть не думаючи про те, що і 5-7-річний imac не вимагає заміни термопасти. Що відбувається після ремонту, ми вже обговорили вище.

При цьому погано (або навпаки — дуже добре) приклеєний екран — це тільки частина того, що можуть накоїти «саморобки» . Ще однією частою проблемою є пошкодження внутрішніх гвинтів. Вони настільки мікроскопічні, що відкрутити їх можна тільки якісним інструментом.

Ремонтувати iphone.

Чи можуть погані інструменти зламати комп’ютер

Чи замислювалися ви, чому прості [здавалося б] ножиці у перукаря коштують цілий статок? це точний інструмент, який не тупиться, не рве волосся і виконує свої функції на відмінно. Так само і з викрутками. Куплені на aliexpress «30 штук за 1000 рублів» так і будуть працювати. Спочатку вони зламають все навколо, а потім зламаються самі. На aliexpress є відмінні речі, але горе-майстри часто економлять на качесвте.

У будь-якого, що працює з технікою майстра повинні бути хороші інструменти. Часто їх кількість перевищує те, що може вміститися в » валізці»,

Щоб відкрутити мініатюрний гвинтик, потрібно точно потрапити в його відповідну частину. Якщо викрутка не потрапила або поворот був занадто сильним, шліц моментально зривається і відкрутити його стає 8 . З такими ушкодженнями користувачі теж звертаються за усуненням наслідків ремонту.

Вище ми розглянули приклади випадків, коли майстер дійсно намагається щось зробити, але не може в силу нестачі досвіду або нормальних інструментів. Але є й інші приклади, коли ви і зовсім ризикуєте стати жертвою шахраїв. Таке теж зустрічається.

Якщо зірвати неякісними інструментами (або руками) шліц такого крихітного гвинта, можна отримати чимало проблем.

Чи варто віддавати комп’ютер в сервіс

Я говорю про ті випадки, коли приходить майстер і каже, що не може зробити ремонт на місці (хто б сумнівався). Мовляв, йому треба забрати комп’ютер в сервіс. А далі вже на що йому совісті вистачить — від чергового паскудного ремонту до витягування у вас грошей або і зовсім зникнення з вашим комп’ютером. Втім, це вже рідкість, але такого виключати все одно не варто.

На жаль, в наш час доставок ми звикли, що все можна зробити вдома . Виявляється, не всі. Ми ж не говоримо про те, що можна викликати хірурга, щоб він зробив операцію на дому. А що, він теж приїде зі скальпелем і бинтами. Звучить абсурдно, але з технікою все те ж саме. Якщо вона ремонтується чимось більш тонким, ніж ключ на 10, то вона вже складна і ремонт треба проводити не «на коліні», а в підготовленому приміщенні з великою кількістю спеціального обладнання. А головне, з хорошими руками майстра.