Що таке криптовалюта, яким чином обміняти криптовалюта за низькими комісіями

13

Мрія багатьох користувачів — благополучно осягнути таємниці заробітку в мережі. Однак, не у всіх це виходить! право слово, заробити і обміняти криптовалюта, не виходячи з дому — — таємниця, якої потрібно вчитися!

Криптовалюта-платіжна електронна одиниця:» коіни » (монети). Використовуються так само як і паперові гроші (тільки в електронному стандарті) — можливо обміняти криптовалюта, зберігати, передавати третім особам, використовувати коіни як оплату товарів/послуг.

Криптовалюта виражає собою число, що позначає кількість (або суму) розрахункових одиниць, якими володіє користувач — його гаманець.

Обробку кріптовалютних рахунків (транзакцій) забезпечує децентралізована платіжна система, що працює в досконалому автоматичному режимі…

…про все і докладніше:

Нині про таємниці і варіанти заробітку тлумачити не стану-про це оповідають інші статті сайту комплітра: читайте…

Сьогодні мова піде про те милостивому моменті, коли гроші (коіни — криптовалюта) вже зароблені і тепер їх нам потрібно якомога вигідніше обміняти!

Як обміняти криптовалюту з максимальною вигодою

Наприклад, обміняти криптовалюту дуже навіть можливо на майданчику godex.io …(подробиці нижче)

 • на сервісі за посиланням немає обмежень і лімітів на обмін криптовалюта. Так що у нас не виникне ніяких складнощів з обміном криптовалюта і, що дуже радісно, по найвигіднішому курсу і, звичайно ж, в будь-якій кількості одиниць.

Фіксована ставка

 • безперечно-вигідний обмін: коли ми обмінюємо валюту (під час транзакції), в уникненні фінансових втрат через коливання цін, курс щодо долара заморожується.

Переваги фіксованого обмінного курсу, думаю, особливо розписувати не потрібно-факт вигоди очевидний!

Повернутися до змісту ↑

Анонімність при обміні

 • крипто-обмінник даного сервісу рухаємо ідеями децентралізації у вільному інтернеті: анонімність — це непорушне право кожного клієнта.
 • на сервісі не потрібна реєстрація, а також надання яких би то не було особистих даних… Не витрачається час на надання/ проходження / kyc для роботи з сервісними послугами.

Kyc-англ. Know your customer / client, або дізнайся свого клієнта.

Абревіатура позначає ні що інше як обов’язкову перевірку персональних даних клієнта (зразкові подібні процедури зараз використовуються практично на будь — якому сервісі при реєстрації): наприклад-смс підтвердження, відправка листа на ел/пошту та інші екзерсиси…

Однак, kyc трохи жорсткіше: контроль здійснюється як протидія відмиванню, отриманих нечесним шляхом, грошей.

Тільки тоді користувач успішно пройде kyc, коли надасть про себе повні відомості на користь контрагента, з яким передбачається здійснити операцію (в нашому випадку) фінансового обміну.

Поглянути на поточний курс валют, можливо за посиланням обмін dgb на etn-вивчайте докладніше: свої знання, інформованість надійніше чужого досвіду!

Повернутися до змісту ↑

Чи потрібна реєстрація або відправка персональних даних для транзакцій

Ті сервіси, які піклуються про повну безпеку і анонімності своїх користувачів, підходять до процесу реєстрації, обміну сторожащим чином лояльно і розумно.

Описуваний сервіс не зажадає ніяких особистих персональних даних, якою б то не було верифікації, або суворої kyc перевірки. Не вимагає надати паспортні дані, також не потрібні і піб, номер мобільного телефону та ін. Документація засвідчує особу клієнта …

Ось головні переваги даного сервісу:

 • конфіденційність (документи що засвідчують особу надавати не потрібно);
 • швидкість обробки запитів (в даному випадку — обміну криптовалюта);
 • оч. Важливо: валюта не зберігається на сайті обміну( здійснення транзакції), а відразу ж перекладається на адресу гаманця клієнта;
 • безперечна безпека сервісу!

Повернутися до змісту ↑

Конвертер dgb до etn щоб обміняти криптовалюту

… Без будь-яких обмежень дій!

Криптовалютный конвертер володіє декількома корисними послугами-функціями:

 • а) можливо вільно обмінювати dgb на etn і інші монети;
 • б) працює з більш ніж 200 криптовалютами, динамічно враховуючи поточний курс валют на світовому ринку;
 • в) розрахунки проводити просто і швидко;
 • г) щоб наочно порівняти котирування, демонструє відразу кілька поточних курсів валют…

Кріптовалютний онлайн-калькулятор-якщо ви серйозні в своїх справах — безсумнівно важливий і зручний інструмент. Конвертер особливо важливий і корисний, коли час на розрахунки, порівняння, вибір, ризик… Обмежений.