Слух: overwatch 2 вийде навесні 2022 року

14

У квітні стартує новий сезон overwatch league-дуже високий шанс, що blizzard пересадить кібератлетів на ранній білд нового шутера.

Blizzard так і не опублікувала дату релізу overwatch 2 . Воно й зрозуміло, адже компанію трохи трясе, а команда розробки позбулася кількох ключових співробітників.

Зате компанія підтвердила, що в квітні почнеться новий сезон overwatch league , захоплюючого змагання, куди десятки організацій вкинули мільйони доларів і відчайдушно прагнуть їх повернути. Дуже ймовірно, що кібер-невільників в примусовому порядку пересадять на overwatch 2 .

Інформацією про незвичайне решенііподелився один з учасників overwatch league, не вдаючись в подробиці. Сезон почнеться на одній з ранніх збірок, а не на офіційній релізної. Мимовільним бета-тестерам належить складне рішення. У overwatch 2 кількість учасників матчу зменшиться з 6 до 5, а це передбачає виключення з команди одного з гравців.

Тобто восени кібератлетам доведеться півроку догравати залишок сезону, а потім шукати нові стратегії і досліджувати тимчасовий білд, щоб потім заявити колись важливому члену команди: «покеда, друже, в цьому патчі нам потрібен тільки один саппорт. Пошукай собі місце в іншій команді, яка відвалила 1 мільйон баксів за слот в лізі для однієї гри, але насильно переведена на іншу гру і готова викинути заради тебе пару гравців на мороз».